Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol szereztétek be a babátok...

Hol szereztétek be a babátok első almáját?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtétek a hozzátáplálást. Almával kezdenénk, ahogy sokan javasolják. Na de hol vegyem? És milyen almát? Itt nincs biobolt, sparos almára gondoltam, mert a Sparnak nagyon jó a frissáruja. Nem fogok ennyit agyalni ilyeneken, ha már belelendülünk a hozzátáplálásba, de most azért nagyon izgat, hogy hol vegyem meg "AZ ALMÁT".
2010. aug. 9. 08:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is az őstermelőt ajánlanám, de ha nem tudsz kimenni a piacra, akkor jó a sarki zöldséges is:)Én nagy áruházból nem szeretek vásárolni, a matchból mint kis boltból sem...fujjj, már majdhogynem kukacosak a gyümölcsök:S


Szóval piac vagy sarki ^^

2010. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
már nem emlékszem, honnan vettem, de általában piacról szoktam, néha szupermarketben. Az elején mindíg megkérdeztem, hogy milyen, és igyekeztem édeset venni, féltem, hogy a savanyút vagy kesernyéset nem fogadja el. Arra is figyelj, hogy puha alma legyen, ne kemény fajta, mert a kemény az nem pürésedik az üvegreszelőn, hanem kifolyik a leve és a lereszelt alma darabokban marad.
2010. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem buta a kérdés, engem is foglalkoztat, hogy milyen gyümölcsöt adok a babámnak majd. Ismerősöktől rokonoktól saját termésűt szereztem be, garantáltan vegyszermenteset. Nálunk a szomszéd őstermelő HETENTE! permetezi a kertjét és viszi utána eladni.

Én megtenném, hogy biopiacra mennék, vennék nagyobb mennyiséget és esetleg lefagyasztanám.

A nagyáruházak termékei szerintem nem biztonságosak egy pici babának, ( mindig hallani valami termékvisszahívást) végszükség esetén akkor inkább üveges bébiétel...

2010. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!