Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél-két év körüli gyerkőcöt...

Másfél-két év körüli gyerkőcötöknek heti hányszor adtok csokis pudingot? (ha adtok egyáltalán)

Figyelt kérdés
Az én gyerkőcöm majdnem minden nap eszik, nagyon sok szerintetek?
2010. aug. 9. 09:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
Hm hát én is adok semmi baja nincs tőle!Persze nem minden nap.1hónapban 2-3szor kb. 1éves de már hónapokkal ezelőtt is evett!!Ja és mekis sajtburit is:)eszik ő is persze nem havi szinten!
2010. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyikben van több tápérték, a csokispudingban ,vagy turórudiban.

A mi gyerekkorunkban ,nem volt csokispuding, viszont volt az a rémséges limonádécukor, egy kis üvegben, az volt a " nasi". Ezért a csokispuding látszott a legelönyösebbnek.

Viszont ma már kapni turó rudit, ami sokkal egészségesebb, szerintem, mert könnyebb! Kevesebb benne a csoki, van benne turó viszont a cukortartalmáról nem vagyok meggyőződve.

Lehet ,hogy érdemes átváltani a turórudira.

Azt hiszem, a gyerekeket nem szabad megterhelni már kiskorban sem!

Csoki, csokispuding, turórudi- heti 1 szer.

2010. aug. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!