Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél-két év körüli gyerkőcöt...

Másfél-két év körüli gyerkőcötöknek heti hányszor adtok csokis pudingot? (ha adtok egyáltalán)

Figyelt kérdés
Az én gyerkőcöm majdnem minden nap eszik, nagyon sok szerintetek?
2010. aug. 9. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
szia,ezt neked kell eldöntened,én még nem adtam neki soha pedig 19 hónapos.Kap édességet,épp ezért ezeket a pudingokat nem részesítem előnyben,én sem szeretem,nem is vettünk még talán csak egyszer,de ha a te gyereked szereti,adj neki,én mondjuk csak hetente 2 adnék neki a helyedben.
2010. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát, az enyémek még sose ettek... 4,5 a legnagyobb, 1,5 évesek a kicsik. Ha csak úgy nasinak akarnék adni, akkor előbb adok Túró Rudit. De ennyi idősen meg még tök felesleges a nasi. Adj neki inkább egy almát, vagy barackot, azzal többre megy...
2010. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

itthon nem ilyen jellegü édességet és ha kap is max. 3x- egy héten.


csokis pudinghoz hasonló dolgot nem adok csak túrót meg most danoninot de egyébként tejterméket és inkább joghurtot. néha egy kis csokit.


szerintem sok végülis nincs mindennap karácsony és ha most valaki azt mondja hogy szivtelen vagyok hát tegye de nem szükségszer hogy csokit és pudingot egyen mindennap egy gyermek.

2010. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Csak a joghurtokat és krémtúrókat nem eszi meg sajnos. De majd próbálunk visszavenni az adagból, mert teljesen egyetértek veletek.

Köszönöm a válaszaitokat!

2010. aug. 9. 09:24
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Nem eszi meg lányom a gyümölcsöt, csak a ribizlit, de tegnap elfogyott lelegelte az összes bokrot a kertben. Paradicsomot szokott enni, napi 1-et gyümölcs helyett, ennyi a friss zöldség bevitele, meg kovászos uborka amit még megeszik!

Uzsonnára vagy pudingot, vagy joghurtot, vagy tejszeletet krémtúrót kap. Amit kiválaszt a hűtőben.

Próbáltam becsapni hogy apró szőlőt adok ribizli helyett de nem kell neki. Barackot almát banánt kiköpi bármennyire éhes! 14 hónapos koráig szépen megette pépesen darabolva is, de utánna nem kellett neki!

2010. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Szia! az enyém 2 hét múlva lesz 2 éves, még soha nem evett pudingot, boltban kaphatót meg nem is fogok neki adni. Nem akarom fölösleges kalóriákkal bombázni. Ha most megszokja, hogy állandóan nasizik ilyen édességeket, később nagyon nehéz lesz leszoktatni. Most, pici korban kell megalapozni a megfelelő étkezési szokásokat, később már nehéz lesz változtatni a rosszakon.
2010. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Kislányom 1 éves,és hetente kb 2x eszik HUMANA Csokis vagy vaniliás pudingot. Nagyon szereti és csak azért mert mindneki a 30. század szerint akarja etetni a gyerekét,én nem fogom tőle megvonni. Amugy rendszeresen eszik gyümit is,ugyhogy nem aggódom.
2010. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
az enyém még sose kapott, 20 hónapos lesz. inkább gyümit kap helyette.
2010. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az enyém másfél éves de még sosem evett. Igaz, ő inkább eszik barackot, almát, szőlőt, mint bármi joghurtot, vagy egyebet. ilyen is van :DDDD
2010. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

szia!

az én fiam 2 éves múlt, és amellett hogy gyümölcsöt és főzeléket is rendszeresen eszik, minden nap eszik tejszelet, valamikor a mc donaldsban uzsonnázunk, szereti a gyrost, a kínait, a csokit, a kolbászt hagymával. Nem értem mit lacafacáztok ennyit. Később úgysem így fog élni.

Nem sok a napi egy puding.

2010. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!