Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS meg tudtok nyugtatni,...

SOS meg tudtok nyugtatni, hogy nem lesz baja?

Figyelt kérdés
14 hónapos kislányom leestett a kanapé karfájárók, 60 cm magasról, nem tudom a részleteket, mert mire berohantam már felállt, a homlokán van egy pukli. Sírt, aztán megnyugodott, minden olyan volt mint azelőtt, követte a szemével a mozgást, hallgatott a nevére. Lehet nagy baja?
2010. aug. 9. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

persze semmi baja nem lesz.. nálunk már nincs olyan amiről nem UGROTT le ...


azért figyeljétek és ha változik a mozgás koordinációja v. fájlalja valamilyét vigyétek el dokihoz de nem lesz gond.

2010. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nyugi, biztosan jól van, ha már felállt, meg a szemével követi az ujjad. Figyeld azért még a biztonság kedvéért, de nem hiszem, hogy nagyobb baja lesz, mint a pukli. Ha tudnád, hogy mi hány puklin vagyunk túl...! :)
2010. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pici koromban egyszer leestem az emeleteságyról:) hatalmas pukli lett, és a fél fejem belilult. rögtön ügyelet, minden, de semmi bajom nem lett, egész értelmesnek mondható vagyok a magam nemében, ugyhogy ne izgulj. Ha esetleg a szeme alatt véraláfutás jelenik meg menj vele orvoshoz, de ne félj, akkor sem lesz semmi baja, mondom: nekem a fél fejem kék lett!
2010. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy mire esett ( járólap, szőnyeg, laminált lap...) Figyeld a viselkedését tovább, ha agyrázkódást kapott akkor hányni fog, szédülni.... Úgy hallottam ha megdagad az " jó jel", mert akkor nem vérzik befele. Remélem jó tudom. Nekem kint esett el 16 hósan, ahogy szaladt és a betonba ütötte a homlokát, piros volt, kicsit megdagadt, de semmi komoly baja nem lett. Figyeld továbbra is. Remélem semmi baj nem lesz.
2010. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi nektek
2010. aug. 9. 13:54
 6/6 A kérdező kommentje:
parkettára esett amúgy
2010. aug. 9. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!