Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS 6 hónapos lányom hirtelen...

SOS 6 hónapos lányom hirtelen belázasodott,38,5 volt neki a hője. Germicid kúp levette 37,5re popsiban. Egyéb tünete nincs, talán fogzik, vagy a gyomrának nem esett jól a húsis étel. Meg tudtok nyugtatni, hogy nem lesz komolyabb baj?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a 38,5 levonással vagy ahogy mérted popsiban?

Egyébként ne aggódj/tudom könnyű mondani/. Ez náluk gyakran előfordul. Alapból magasabb a hőjük, mint amit mi megszoktunk Sokminden emelhet rajta. Lehet, hogy betegség előjele, de az is lehet csak nagyon elfáradt, lehet a fogától is. Vár vele holnapig. Van más baja is? Olyanokra gondolok, hogy nyűgősebb, nem alszik vagy épp többet mint szokott, kevesebbet eszik stb,

2009. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Germicid nagyon jó.Ne aggódj, nem lesz baja!Azért még figyeld a hőjét!Ha elkezd emelkedni azért szerintem adj neki egy fél kúpot!A lényeg mindig az, hogy tartósan ne legyen lázas.
2009. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amit írtam értékek azt mértem, nem vontam le belőle. Picit nyűgösebb csak, az alvása szokásos.
2009. dec. 28. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

a germiciddel vigyázni kell, nem szabad túlzásba esni. Csak akkor adj neki, ha 38,5 fölé megy. Ez alatt csinálhatod azt, hogy levetközteted picit. Nem meztelenre. Maradjon rajta legalább body. A hőemelkedést a szervezete le fogja majd küzdeni. Ha mégis feljebb megy akkor kell csillapítani. Szerintem nincs gond. Nálunk is sokx van ilyen hője a babának. Ahogy jön úgy elis megy. Azt mondta a doki lázzal akkor kell hozzá menni, ha 3nap után sem múlik és magas. Ez azt jelenti, hogy popsiban mérve 39,0körül van, ami ha levonod 38,5.

2009. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kicsit megnyugodtam, de félek az éjszakától. Remélem nem lesz gond. Még1szer köszi.
2009. dec. 28. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!