Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jár valaki babaúszásra? Mi a...

Jár valaki babaúszásra? Mi a véleményetek róla és mikor lehet elkezdeni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:

az egyik barátnőm járt itt debrecenben az akvatikumba.


elég korán el lehet kezdeni mert a babákban még megvan a búvárreflex.

kell egy igazolás a dokitól hogy nem beteg épp és kell úszópelenka meg neked ruha és sapka.


állitólag fejleszti meg kellemes és jól elfáradnak utánna szerintem felesleges és nekünk nagyon messze van.

2010. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy anyukától hallottam, hogy 3 hónapos kortól kezdtek járni. Egy strandon találkoztunk, az 5 hónapos babája teljesen magabiztos volt a vízben, iszonyúan élvezte és anyukája elmondta, hogy sokkal kiegyensúlyozottabb a kisfia, mint az egyidős nem babaúszós kicsik.

Én biztos viszem majd a fiamat, Budapesten nagyon sok hely van(melyik településen éltek? Mennyi idős a kicsikéd?). Amit még hallottam, hogy a babák sokkal ellenállóbbak lesznek a betegségek ellen és nem utolsósorban ez egy nagyon jó lehetőség arra, hogy apa-anya-baba közös programon vegyen részt.

Nesi 31 hetes km.

2010. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Debreceniek vagyunk:)

és 2 hónapos kiscsaj szülei, igen már csak azért is szeretnénk vinni mert nekünk is jo lenne ez a 3-as program:)nem tudom itt mennyibe kerülhet majd megkérdezem:)

2010. aug. 9. 14:30
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és nektek mi lesz fiucska vagy lányocska?:)
2010. aug. 9. 14:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi Debrecenben hordjuk a Búvárklub-os babaúszásra. 3 hós korától lehet. Az én gyerekem születésétől imádta a fürdetést és amúgy is nagyon eleven és pörgős, ezért kezdtünk járni. Imádja az úszást, tökéletesen működik a búvárreflexe és szerintem hasznos a mozgása szempontjából is. Én csak ajánlani tudom. Nagyon kedvesek az oktatók és a szülőknek is egy jó program.
2010. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a 10 alkalmas bérlet 16 ezer Ft.
2010. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és mikor van úszásóra?a hét melyik napjain hány órától előre kell szólni?
2010. aug. 9. 14:42
 8/9 A kérdező kommentje:
én lányom is szeret fürödni szerintem élvezné ő is
2010. aug. 9. 14:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Amire mi járunk, az szombat délután illetve vasárnap délelőtt van. Sok időpont van. Az első alkalomnál be kell jelentkezni (Papp Vikinél), utána már nem, meg nem is veszik szigorúan az időpont betartást, mert tudják, hogy babákról van szó. Itt az oldaluk: [link]
2010. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!