Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszásról vélemények?

Babaúszásról vélemények?

Figyelt kérdés
Mikortól, milyen hatása van, szereti-e a baba, stb...?
2010. aug. 9. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

4 hónapos kortól ajánlják nálunk, az én kislányomat 5 hónaposan vittük - akkor kérdeztem rá, mikortól vigyük - imádja.

Már másfél éves, nem fél a víztől, Balatonba úgy ment bele minden félelem nélkül, mint egy kiskacsa.

Szerintem jó, mi nagyon szeretünk járni, de most nyári szünet van.

2010. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi 4 hónapos kora óta járunk, nagyon szereti, szerintem érdemes megpróbálni, mert nagyon sok olyan izmot is megmozgat, amit egyébként nem tudna.

Ha nem tetszik neki, legfeljebb többet nem mentek.

2010. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiam sosem volt, 5,5 hónapos, a Balatonban mégis imádott lenni, lubickolt. Ismerősöm gyerekének egyik szeme árpás, másik be van gyulladva folyamatosan az uszodavíz miatt.

Nem bánom, hogy nem vittem, ez megint egy ilyen divat. Azt mondják, hogy a víz direkt olyan, hogy a babára ne jelentsen veszélyt, de pl. azok az anyukák-apukák akik melletted úsztatják a gyereket, azok lehetnek gombásak, koszosak, stb. Ez csak egy új divat, hogy az anyuka ne unatkozzon otthon a gyerekkel. Ez a véleményem.

2010. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Hát nálunk 3000 forint egy babaúszás...

Nem hiszem, hogy a "gombás, koszos" emberek megengedhetik maguknak ezt a szintet... :-D


Első válaszadó voltam.


Egyébként meg, ha nem is tudod, hogy milyen a babaúszás, akkor nem hiszem, hogy véleményt kellene írnod róla, főleg nem másod-harmadkézből információt, kedves utolsó válaszoló.

Nálunk még egy babának sem volt semmi baja, remélhetőleg ez így is marad... azért mégis több, mint egy éve járunk, szóval...

2010. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!