Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat sír az egyéves kislányom...

Sokat sír az egyéves kislányom ha bent vagyok a szobában, míg apánál nagyon elvan. Miért lehet? Folytatás a megjegyzésekben.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most töltötte be a kislányom az első életévét. Egy nagyon édes, szociális, mosolygós gyermekről van szó. Eddig nagyon anyás volt, egy időben mindig követett ( még igazából most is), mint a kiskacsa a kacsamamát. Sokszor aludt el szoptatás közben, hordozva rajtam.

Viszont egy ideje nappal nagyon ritkán alszik el nálam ( azt is csak háton hordozással), és ha bent vagyok a szobában, mindenért hisztizik, nyűgös, sír.

Az étkeztetések pedig felérnek egy közelharccal. Mindemellett csíp, karmol, üt... néha elveszítem a türelmem és akkor hangosabban ráförmedek, ilyenkor rosszul is érzem magam, de hát sajnos másképp nem áll le.

Ellenben az apjával. Mostanában a férjem lazán el tudja altatni nappal, kaját is tőle sokkal jobban elfogad, mint tőlem, és ha kimegyek a szobából totál jól elvannak. Őt nem szokta csipkedni sem.

Férjem néha leszid, hogy miért förmedek rá a kisbabára, na olyankor jön a lelkiismeretfurdalás.


Meg sajnos elég katasztrófák az éjszakák, és nem mindig alszom ki magam, a kislányommal egyetemben.


Szerintetek mitől alakulhatott ki nála ez? Hogyan hozhatnám vissza, hogy újra anyás legyen és ne nyűgösködjön, ha egy légtérben vagyunk?


Köszönöm a tanácsokat és a tapasztalatokat és jó szívvel olvasom ❤️


2020. okt. 29. 13:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, nem vagyok féltékeny a férjemre, nagyon örülök, hogy kezd kialakulni az apa-lánya kötelék 😍 csak azt szeretném, ha a mi kapcsolatunk a kislányommal sem szenvedne csorbát , és anyás ÉS apás is lenne
2020. okt. 29. 13:59
 2/3 anonim válasza:
Nálunk 2 gyerek van az egyik 2. 5 éves a másik 11 hónapos. Szerintem ne aggódj teljesen normális hogy a kicsi most apás nálunk is így van a kicsivel illetve volt a nagyobbikkal.Késöbb valószínűleg megint anyás lesz.
2020. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom ezt a cikket.

Kicsit talán sikerül a gyerkőc viselkedése mögé látnod.

Üdv,egy kisgyermekgondozó

2020. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!