Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tudott egyedül ülni a...

Mikor tudott egyedül ülni a kisbabátok? Nem arra gondolok, amikor felül magától, hanem, amikor felültetitek és úgy is marad.

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos múlt, de még nem bír egyedül ülni. Kúszik szépen, egyre ügyesebben használja már a lábát, de ha felültetem, még nem bír úgy maradni.
2010. aug. 9. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
7,5 hónapos volt amikor stabilan megült, és 8,5 hósan ült fel.Nem vagytok elkésve nyugi. Minden baba más. Kisfiam pl. 10 hósan kezdett csak mászni, és alig kúszott. Ő forogva közlekedett.
2010. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad felültetni,mert sérülhet a gerince. Várd meg,amíg magától feltud ülni.Az én gyerekeim 6 hós korukban tudtak egyedül ülni. De minden baba más.
2010. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 8 hónaposan kezdett el mászni, rá 1 napra felállt, de ülni 9 hónapos 1 hetesen ült le. Addig nem is hagyta, hogy ültessük. Megvárta, míg stabilan nem tartja magát, nem is borult el egyszer sem. Most 10 hónapos 1 hetes, már az egyedül állással kacérkodik, egyre tovább áll kapaszkodás nélkül.

Majd fel/le ül magától, ne erőltesd.

2010. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 és fél hónaposan a lányom,fiam pedig 6 és fél hónapos korában.
2010. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányom 6,5 hónapos még nem ül fel egyedül, de állandóan ülni akar. Támasztás nélkül pár másodpercre megül, illetve a babakocsiban is kapaszkodva. Egyenes háttal tartja magát kicsit, aztán szépen hátradől, megtámasztja magát. A doki azt mondta, hogy így támasztással, pl babakocsiban, etetőszékben ülhet egy kicsit, de anélkül még ne, majd ha magától felül.
2010. aug. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!