Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babák hasfájós időszaka után...

Babák hasfájós időszaka után a fogfájós/fogkibújós időszak is olyan durva?

Figyelt kérdés

Mit haszáltatok egyik és másik esetben? Mi most biogait es infacolt.

Fogfajásra mi vált be?


2020. nov. 6. 04:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Attól függ, melyik fog, a rágó durvább, a hegyes metszők könnyebben áttörnek. Mint nálunk a bölcsesség fog, érdemes felidézni, hogy felnőttként se kellemes.

Enyhébb esetben dentinox elég, és a rágóka. De mikor nagyon kínlódott, lelkifurka nélkül adtam egy kis panadolt. Legalább aludni tudjon. Nem folyamatosan persze, egy-két napig, amíg tényleg kínlódik nagyon.

Annyira nem volt gáz, mint a hasfájás, hogy minden délután estig ordít, és sokszor semmi sem segített. Pár hetente fordult elő, hogy nagyon kínlódott a fogával.

Van, akik szerencsések, és annyit vesznek észre, heti egy rágokát ledarált a gyerek.

2020. nov. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül


Nekem pl csak az első baba volt hasfájós és mindkettőnek észrevétlenül jöttek a fogaik

2020. nov. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van amelyik gyerek jól viseli, van amelyik nem. Nálunk például kemény. Nyűgös, hisztis, lázas. Rágóka nem ér semmit. A dologél is csak akkor ha nem annyira durva. Ha olyan estére kap dentinoxot (volt hogy már az se ért sokat) meg fájdalomcsillapító szirupot
2020. nov. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.

A lányom iszonyat hasfájós volt. Este 7-től hajnal 1-ig sírt 3 hónapon keresztül. Elvétve egy-két jobb nappal.

A fogzást ehhez képest meg sem éreztük. Egy kis nyűglődés, egy-két durvább nap volt csak, kis hőemelkedés, de olyankor meg adtam neki nurofent éjszakára.

2020. nov. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Nekünk még tart a hasfájás és most jött mellé a fogzás is.

Azt kell mondjam hogy csak a hasfájás sokkal könnyebb, tornáztatás, szélcső és leavolac ami bevált. Tudtuk mit kell használni. Fogzás viszont úgy megviseli, hogy nem tudom megvigasztalni sehogy. Sír egész nap és nem alszik se éjjel, se nappal csak 1-1 órákat. Dentinox géllel kenem, de se rágóka se semmi nem válik be. Nem akar enni, csak az öklét 0-24. Szóval nekünk a fogzás egyértelműen rosszabb.

2020. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!