Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hányszor tud enni pici...

Ki hányszor tud enni pici baba mellet és tejtermeles miatt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 17:10
1 2
 11/11 Derjaderja ***** válasza:

Én a rendes étkezésekkel azért küszködtem, főleg ha egyedül voltam 24 órában az újszülöttel.

Nálunk elég messze van a háló meg a konyha sajnos, meg kb minden értelmes helyiség egymástól lépcsővel van elválasztva. Rágcsálni persze be tudtam készíteni valamit, bár én csak az ágyamon ülve szoptattam, ahhoz meg nem volt gusztusom, hogy ágyban, szoptatva egyek.

De nem is ezzel volt gond, hanem ugye felébredt, szoptatás, valami játszás, akkor vissza kellett altatni, utána nem nagyon lehetett mozgatni, ha mégis letéve maradt, akkor rendrakás, öltözködés, tisztálkodás, kb mire le tudtam volna indulni a konyhába, már ébredt.

Dél körül volt nagyobb alvása sétából visszajövet, akkor általában meg tudtam főzni, de a vacsora megint csúszott kicsit rendszerint.

De azért nem emlékszem, hogy éheztem volna, vagy ebből komoly gond lett volna, inkább csak nagyon egyedül éreztem magam mindig, mert a párom, meg ha itt volt a fia, akkor lent kajáltak, én meg mire lejutottam, ők már az esti rutinjukat csinálták vagy aludtak.

2020. nov. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!