Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól volt az, hogy a...

Mikortól volt az, hogy a babád/kisgyermeked az éjjeli ébredésnél már nem kért enni?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy nem ébredt fel, hanem ha felébredt, akkor nem kellett már neki anyatej/tápszer, hanem csak mondjuk víz / megnyugtatás. Ilyenkor mit vacsorázott, és mennyivel alvás előtt?
2020. nov. 12. 04:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Mondhatni pont ma.


Pont most. Angliában vagyok, itteni idő szerint ugye 1 órával van korábban. Ekkor 3:40 volt.


Édesen alszok, aztán felriadtam valamire. Nem zaj, nem tudom mi. Nézem a babamonitor elsötétedett. Ilyet akkor csinál ha volt valami nagy zaj, akkor kikapcsol nekünk. (Ez azért van mert fordítva használom, hogy folyamatosan legyen kép, mert az alapbeállítás az ha zaj van, akkor bekapcsol, csak megtrükköztem) lényegtelen, fáradt voltam, átaludtam ha volt is zaj. Megnézem mi a helyzet, látom elmozdult a kamera. Gondoltam megfejelte a rácsokat vagy valami, és azért mozdult el.


Átmegyek erre azt látom, hogy nyúlkál a kamera felé, játszana vele.

Próbáltam megetetni, éppen eszegetett, de több órás alvás után ráveti magát a cumisüvegre. Most altatok. Mostanság mindig jókedvűen ébred, ha magától kel fel, nem pedig felébreszti valami, de eddig enni is akart.


Majdnem 6 hónapos.

2020. nov. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A nagy 6 hetes és 4 hónapos kora között átaludta az éjszakát. 6 hetesen evett utoljára éjjel, amikor újra ébredni kezdett, már nem a kaja volt az ok.

A kisebbel nincs ilyen szerencsém. 1,5 éves és még eszik éjjel.

2020. nov. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos kislányom kb 2 hete nem eszik éjjel. Hajnalban meg-megébred, de általában elég megsimizni, suttogni neki, ilyesmi, nem veszem ki. Mikor még evett, akkor azért jobban sírdogált a kajáért.
2020. nov. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Érdekes sztorik, köszönöm :) 9 hónapos babám éjjelenként tankol, mert nappal nincs ideje enni. Kíváncsi vagyok, meddig tart ez.
2020. nov. 12. 08:16
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 8 hetesen evett utoljára éjjel (már 8,5 éves), most a kislányom 7 hetes kora óta nem eszik (ő még csak 9 hetes).
2020. nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
De jó nektek. Az enyém 9 hetes de még mindig fenn van két óránként enni.
2020. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hú nekem egy éves elmúlt mikor abbahagyta az éjjeli evést.
2020. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Egyébként inkább idősebb babákra, gyermekekre lennék kíváncsi, mert bár örülök nektek, hogy ilyen kicsi korban nem eszik éjjel a babátok, de sajnos nagy az esélye, hogy később elromlik az alvása. Én babám is amióta elindult, felfedez, azóta eszik sokat éjjel. Kívánom, hogy ne így legyen nektek, de nagy az esélye.
2020. nov. 12. 08:40
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Sajnos megfordulhat nagyobb korában is ebben igazad van. Barátnőmnek 8 hónapos a kicsi eddig végig alaudta az éjjelt csak egyszer kelt enni. Most meg éjjel összesen 4 órát alszik. Inkább most tombolja ki magát és csak reménykedni tudok, hogy nem fordul át.
2020. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
5. vagyok. Mint írtam, nekem a nagy már 8,5 éves és azóta sem eszik éjjel, szerintem mâr csak kamaszkorában buli után fog :) Nyilván a kicsivel még bármi lehet, de remélem ő is ilyen lesz.
2020. nov. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!