Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyermekes anyukák ti...

Kisgyermekes anyukák ti jártok el a gyereketekkel?

Figyelt kérdés
Minap étteremben jártunk és egy nő beszólt, hogy nem kellene ilyen pici babát ilyen helyre hozni. Annyit válaszoltam, hogy nem hiszem, hogy kérdeztem volna a véleményét, hölgyem. Úgy vagyunk vele a férjemmel, hogy mivel a szüleim nem tudnak a lányunkra vigyázni, ezért jön velünk barátokhoz, étterembe, Lillafüredre, mikor hova. Nekünk van igényünk kimozdulni és úgy vélem, azért, mert nincs ki vigyázzon rá, még megtehetjük Vele és nem is kellene nélküle mennünk sehova. Tavasszal jön velünk Bogácsra is a strandra, igaz utána anyukámhoz hazahozzuk és Mi visszamegyünk éjszakára. De a strandon simán elfürdik már a babarészlegen. Bulizni nem járunk, arra nincs is igényünk, más miatt meg nem hiszem, hogy anyáéknak kéne vigyázni Rá.
2018. febr. 4. 09:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
8 hónapos amúgy
2018. febr. 4. 09:44
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindig visszük, babakorától kezdve. Már 7 éves, és teljesen természetes, hogy jön velünk.
2018. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem írtad, hogy 8 hónapos, azt hittem valami pár hetes picit rángattok éttermezni meg mindenhova. Így szerintem semmi gond nincs ezzel, 8 hónapos, nem 8 napos, semmi baja nem lesz, ha érik ingerek. Veletek van, figyeltek rá, közben ő is elvan. Nem is értem, mi baja volt a nőnek, hacsak nem visítva bőgött a gyerek az étteremben, mert akkor gondolom az zavarta.
2018. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így csináltuk. Nem gondolom, hogy ez ártana, ha mindig figyelünk az igényeire, tartjuk a napirendet. A kisfiunk 2 és fél éves, kimondottan kiegyensúlyozott gyerek lett.

Ne törődj ennyire mások véleményével, mindig lesz, akinek nem tetszik, amit épp csinálsz.

2018. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mindig lesznek emberek akiknek nem tetszik, hogy áll a hajad, milyen színű a cipőd....szóval olyanok akik kényszert érezzenek, hogy beszóljanak és "okos" tanácsokat osztogassanak kéretlenül idegeneknek.

Engem a kendőben való hordozás miatt szóltak meg iszonyat sokan ( megfullad, jaj szegény baba nem kap levegőt stb), miközben a lányom békésen aludt, vagy nézelődött és soha nem sírt hordozás közben úgy imádta.

Rettentő dühítő, de sajnos nem lehet kivédeni az ilyen barmokat, hiszen nem ülhetünk a lakásban egész nap.

2018. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem, ha velünk vannak kb lélegezni sem tudunk! Már az gáz ha a 2 percre lévő boltba velük kell menni
2018. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
6.! Mondjuk ha "gáznak" gondolod ezt, akkor át kellett volna gondolni a gyermekvállalást, vagy legalább is nevelni őket.
2018. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%

Ú #6! Kösz a tippet! Hogy ez eddig nem jutott eszembe!...


(Amúgy amíg az első kicsi volt nem volt gond, mi is vittük magunkkal, még mikor a kicsi pici volt sem volt olyan gáz, de amióta egymásra találtak azt hiszik övék a világ-- külön-külön most sincs gond)


#5

2018. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mivel influenzajárvány közepén vagyunk, lehet a hölgy arra értette, nem kell rögtön lehurrogni. Mi is vittük, de ilyenkor inkább csak a friss levegőre.
2018. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A hölgynek csak simán nem tetszett, hogy nem otthon ülünk a nem illik szava lefordítva, maradjunk otthon mert pici van.
2018. febr. 4. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!