Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól volt az, hogy a...

Mikortól volt az, hogy a babád/kisgyermeked az éjjeli ébredésnél már nem kért enni?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy nem ébredt fel, hanem ha felébredt, akkor nem kellett már neki anyatej/tápszer, hanem csak mondjuk víz / megnyugtatás. Ilyenkor mit vacsorázott, és mennyivel alvás előtt?
2020. nov. 12. 04:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 10 hónapos a babám, kb ujszulott kora óta 2x eszik minden éjjel. Párszor próbáltam, hogy csak víz, megnyugtatas stb. De nem jártam sikerrel. Szerencsére evéssel legalább gyorsan végez aztán alszik vissza.
2020. nov. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Persze én is örülök hogy evéssel gyorsan vissza lehet altatni de én már nem sokáig szeretnék szoptatni, igazából ez tart csak vissza, hogy éjjel ne kelljen tápszert keverni. Szóval az éjjeli szopi addig marad, amíg igényli.
2020. nov. 12. 08:56
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
22 hónapos lesz a hónap végén, és még mindig felkel szopizni éjjel :D
2020. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
2 éves koráig szopott. Szerintem 1.5 éves elmúlt, mire az éjjeli szopást elhagyta.
2020. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A nagy 2 évesen szokott le az éjjeli tápszerről. A kicsi anyatejes, 5 hónapos, ő is pontban 1 órakkor kel először enni, majd hajnalban 4-5 között. Pont ahogyan anno a bátyja, csak ő tápszeres volt.
2020. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
13, 15: ilyenkor már csak éjjel szopizott a babátok?
2020. nov. 13. 04:42
 17/19 A kérdező kommentje:
Illetve tápszer bocsi
2020. nov. 13. 04:43
 18/19 anonim ***** válasza:

13 vagyok.

Nem, nem csak éjjel, nappal is ugyan úgy szopik még. :)

2020. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
11 hónapos szintén anyatejes Kislányom a szilárd vacsora utáni esti alváshoz alig szopizik, így mindig felkel elalvás után 3 órával szopizni. Teljesen mindegy mit csinálok, mindig így van. Aztán még vagy 3-4szer kel, mindig csak kicsit szopizik, és alszik is rögtön vissza. De próbáltam már, elég lenne szerintem neki ha csak visszaringatnám, és egyszer enne nagyobbat éjszaka. Én is várom már hogy átaludja az éjszakát. Már egy egyszeri ébredésnek is nagyon örülnék.
2020. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!