Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbántad, hogy vállaltál...

Megbántad, hogy vállaltál második gyereket?

Figyelt kérdés
Kérlek őszintén válaszoljatok! Könnyebb volt egy gyerekkel? Több volt az énidőd?
2020. nov. 15. 15:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem bántam meg, őszintén. Pedig a 2. gyerekemnek sokkal nehezebb a természete, mint az elsőnek. Ráadásul a kisebb születésekor a nagyobb már 6 éves volt, tehát pont kezdett volna egyre könnyebb lenni az élet, ahogy a nagyobb önállósodott. Erre megint kezdődtek a nehézségek egy csecsemővel. 😅 De nem bántam meg, pedig sokáig nem igazán volt "énidőm" - segítség híján.
2020. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
39%
sokkal nehezebb két gyerekkel, de a második gyerekünk személyisége más, meg a neme is. pl. első gyerek link, lusta, szórakozott,egy dolgot fél napig csinál, mindenért szólni kell hogy csináljon, lelkét elfelejtette mindig, mintha azt se tudná hol van, ez a lány. a fiúnk meg magától tanul, emlékszik a házikra, precíz, pontos, nem kell szólni hogy csináljon házit, magától hazajön és cisnálja, eszébe vannak dolgok és még ő figyelmeztet engem. A férjemmel el vagyunk rajta ámulva. ugyanaz a nevelés, de totálisan más hatás. A fiú a kisebbik gyerekünk. igazából inkább kíváncsi lettem, vajon ha 4 gyerekünk lett volna, a másik kettő miben különbözne...örülök hogy lett második, mert igaz imádom a lányomat is, de ha nem lett volna második gyerek, most nem lettem volna ennyire büszke, nem tudtam volna hogy miről maradok le..
2020. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mik a csillagjegyei a gyerekeiteknek?
2020. nov. 15. 16:27
 4/28 A kérdező kommentje:
Masodik: köszi hogy leírtad őszintén hogy neked nehezebb.
2020. nov. 15. 16:31
 5/28 anonim ***** válasza:
58%

Nem bántam meg.

Őszintén néha azon gondolkodom, hogy nekem egyet se kellett volna szülnöm, mert nem tudok jó anyukájuk lenni. Igyekszem, de nem megy. Az viszont nagyon jó, hogy ott vannak egymásnak.

2020. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
5: koszonom az oszinteseged. Ilyen egy gyerek mellett is megfordul az ember fejeben ❤️
2020. nov. 15. 17:00
 7/28 anonim ***** válasza:
34%
3: 1.válaszoló vagyok. A nagyobbik mérleg, a kicsi szűz jegyű.
2020. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként ez miért számít?
2020. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nekem is szűz a babam merleg aszcendenssel😅 a babahoroszkopja szerint nem kene veszesnek lennie. Miben nehez termeszet es mikortol kezdodott?
2020. nov. 15. 18:06
 10/28 anonim ***** válasza:
70%
9: csecsemőkorától nyűgösebb volt mindig, utána is megmaradt makacs, hisztis, akaratos természetűnek. Muszáj, hogy mindig neki legyen igaza... 🤷‍♀️
2020. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!