Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendelt már valaki Aliexpressr...

Rendelt már valaki Aliexpressről mosipelust?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen márkájút? Mennyire vagy megelegédve a minőséggel?

Tényleg csak 30 fokon lehet mosni?

Mosipelus vásárlás előtt állunk és szeretném olcsóbban megúszni. Igen nagy árbeli különbségek vannak a hazai és az alis pelusok között, ezért kicsit gyanús a dolog a minőség rovására.



2020. nov. 27. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem mosipelust, de ruhát rendeltem mar onnan. Nem sokkal volt olcsóbb mint itthon lett volna, de sokkal cukibb karácsonyi mintásak vannak.

Hát őszintén, van amelyik nagyon jó minőségű, van amit majd csak egyszer adok rá egy fénykép erejéig.

Ha ebből indulok ki, vagy beletrafálsz egy jóba, vagy egy nagyon gagyiba. Szerintem erre ne sajnáld itthon a pénzt.

2020. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozz az fb-s mosható pelenka piac és csevegő csoporthoz, ott rengeteget olvashatsz a kínai pelusokról is. Pro és kontra.

Személyes véleményem: a felkapott lengyel és cseh márkáknál jóval jobbak vannak, tartósabbak és simán bírják a 60 fokot.

Pl: Elfdiaper.

2020. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. nov. 27. 17:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mosható úszópelust rendeltem, az tökéletes. Mind a 4 hibátlan, patentok jók, kakit bent tartotta.
2020. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden pelus onnan van. Littles&bloomz És sigzagor. Főleg külsők de van pár zsebes is. Meg van 2 thank u mom zsebesem. Azoknak van a legjobb anyaga. 60 fokon mosom mindet. Több mint 1 éve használjuk és semmi bajuk.
2020. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Littles&bloomz-t és happy flute-ot vettem. Teljesen jók, 60 fokom mosom őket kb 1 éve, szuperek.

Annyi, hogy készülj szerintem külön újszülött pelusokkal, az egyméretes nem jó az elején, hatalmas a picibabára.

2020. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Ne vásárolj be egy fajtából túl sokat, mert drága vagy olcsó pelenka: egy valami biztos, hogy alkatfüggő, hogy kinek milyen fajta (nem milyen áru) válik be.

Érdemes egyébként a hazai wham pusokat is meglesni. Van köztük minden típus. Pl: magyarpelus oldalon van ízelítő

Nekünk pl: a csónakosok váltak be. A kínai és nem kínai zsebesek nem.

A kínaiból egyébként a tépős elf volt a legjobb nekünk.

Jobb volt mint az amcsi Charlie banana vagy a cseh Petit lulu.

Happy flute újszülött aio-kal. és külsőkkel is sokan kezdenek. Itthon zsömi néven árulják drágábban.

2020. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

*wahm

mar a last christmas megy a fejemben, azért írtam el

2020. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat! :)
2020. nov. 28. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!