Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltàs hatàsa az alvàs? 2...

Oltàs hatàsa az alvàs? 2 hónapos fiam tegnap kapta a kotelezo oltast. Volt siras, de meg tudtam nyugtatni. Kapott kupot lazra, szerencse nem volt lazas.

Figyelt kérdés
Ma viszont kb csak eszik es alszik. Felek ejjel nem fog aludni....Eddig elaludt nagy nehezen tiz es ejfel kozott es aludt reggel hetig.

2020. nov. 27. 18:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztem inkabb a kuptol van kiutve... ez egy fajdalom es lazcsillapito kup amibol kettot(!!!!) kapot ugy hogy nem is volt semmi baja

Ettol aluszekony

2020. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi szerdán kaptuk meg reggel. Üvöltött sőt egész délután is. Este lefürdettem és onnantól nyugodt volt. Én biztos nem adnék neki feleslegesen kúpot. Nekem azt mondta, hogy ha belázasodik akkor vágjam félbe a Germicid kúpot és a felét adjam be de ezektől az oltásoktól nem szoktak általában belázasodni. Ha nem alszik akkor nem alszik. Nálunk is változó. Eddig mindig fél nyolckor aludt el este de két napja kitolta kilencre. Egyre többet van fenn. Próbáld meg egy kicsit lefoglalni ha sokat aludna napközben. Én berakom a játszószőnyeg alá vagy hason van. Egy órát is képes így elleni.
2020. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!