Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy baba talpig rózsaszínbe...

Ha egy baba talpig rózsaszínbe van öltöztetve, miért kérdezik meg, milyen nemű?

Figyelt kérdés
Rózsaszín fodros ruha, piros kabát, csajos masni, és mégis megkérdezik: fiú vagy lány? Amikor csodálkozva mondom, hogy hát nem látszik, hogy lány? Akkor megsértődnek.
2020. dec. 3. 15:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%
Én jártam úgy, hogy megdícsértem a rózsaszín ruhás kisbabát, hogy de szép kislány. Erre az anyja felvilágosított hogy kisfiú. Gondolom van aki kap egy csomó ruhát, aztán azt adja a gyerekre, amelyik éppen tiszta 😃
2020. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is azokkal értek egyet akik a kenyszerjopofit írták meg a valamit kérdezni kell kedvessegbol hogy ne legyen kínos csend...
2020. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Na en mindig biztosra megyek. Azt szoktam kérdezni, hogy hívják 😂😂😂 meg egyik sem volt Gabi, úgyhogy be tudtam azonosítani.
2020. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy nőt, akinek a fiának hosszú, szőke haja van és a nagyobb gyerek ruháit adják rá, aki lány. Nagyon sokaig azt hittem, hogy lány, még nem beszél. Azóta nekem sem egyértelmű, de komolyan!
2020. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
97%
14 Ja amúgy ocsemnek is arany szőke hercegnő loknijai voltak. Dart veder pólóban is lánynak néztek volna... végül anyam megunta és levagatta a hajat.
2020. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
33%
Én eleve azt nem értem, miért akarja bárki tudni egy gyerek nemét. Még ha a nevét akarja tudni, hogy legyen hogy szólítania, az oké. De miért fontos, hogy fiú vagy lány? Mi célja van az illetőnek ezzel az információval? Nekem ez nagyon fura volt mindig.
2020. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
57%

16 mert elég fura azt mondani, hogy de szeeeeep..... (gondolkodik) baba.

Szoval valahogy az jön mindenkinek hogy de szép kislány vagy kisfiú. Szerintem ennyi.

2020. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egyáltalán nem okoz gondot azt mondani, hogy "de szép kisbaba". Nem értem, ezen miért kell gondolkodni.
2020. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
72%
Csak a szép babákat nézik kislánynak, és ez az ami független a nemtől... 😂
2020. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
30%

18 jó azért mert te így vagy vele gondolom nem

Kötelező mindenkinek így gondolnia?! 🤷🏼‍♀️🤔

2020. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!