Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mikor vettétek ki a...

Anyukák! Mikor vettétek ki a kiságy néhány rácsát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Oldalt gondolod?

18 hónaposan, de meg is bántam. Folyton hiszti van belőle, mert persze alváshoz bezárom. Ha nem így tennék, soha nem aludna a lányom! Ha van "lyuk", akkor az a baj, mert anya tegye vissza, ha nincs "lyuk", akkor meg anya vegye ki, megy a hiszti. 21 hónapos most.

Most a délutáni alvásnál megint elgondolkodtam rajta, hogy ki kellene nyitni, mert nagyon ügyesen bilizik a lányom, és ha kijutna a biliig, akkor nem csurranna be az a pisi elalvás előtt/után. Sajnos nálunk kb. fél óráig megy az üvöltés délutánonként, mire méltóztatik elaludni a drágám. Azalatt néha bepisil. Szóval lehet, hogy kinyitom a rácsot. Csak akkor meg tudom, hogy nem marad az ágyban. Volt már ilyen, nyitva volt a rács, kislányom kimászott, majd az ajtóban dörömbölt addig, míg el nem nyomta az álom a szőnyegen. Azt meg nem szeretném újra eljátszani. Kuporgott a szőnyegen szegénykém (bár igen vastag a szőnyeg)!

Szóval jól gondold meg, én már megbántam!

2010. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Igen,az oldalsót gondoltam:)
2010. aug. 12. 14:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 13 hónapos, most tervezem kivenni:)
2010. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a félmegoldást választottam: csak egy rácsot vettem ki a kettőből. Így nem fér ki a lukon, modjuk nem is akarná használni, mikor kivettem őket akkor is a kezét nyújtotta hogy vegyem ki. És hiába tuszkoltam át a lukon nem jött rá :) De így, hogy csak egy rács van kivéve, be tud nyúlni a maciért, ha épp kell neki, vagy én be tudom nyújtani éjszaka a kezem, ha épp be kell mennem hozzá, és ledőlök. Néha kilógatja rajta a lábát fekvés közben, de kb. ennyi :)

Ja és egy évesen történt mindez :)

2010. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 2 éves lesz, de még nem vettem ki egyet sem, mert néha nehezen alszik el, ha ki tudna jönni, tuti kimászkálna és még nehezebb lenne elaltatni.
2010. aug. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18 hósan kezdtük.Napközben kiveszem,amikor alszik délután,este,visszarakom.
2010. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vettem ki, nem is akarom. Lányom 22 hós. Még egy jó ideig ebben alszik, már kb. fél éve nagyon jól megy az alvás, átalussza az éjszakákat, egyedül alszik el, úgyhogy amíg ilyen jól működik ez a dolog, nem tervezek változtatni.

Nálatok gond van, amiért változtatni szeretnél? mert ha minden ok. akkor szerintem ne vegyél ki rácsot. csak megzavarja.

2010. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb másfél éves lehetett.Volt jópár meccsünk a fektetésnél, mivel állandóan meglógott:D:D

Aztán visszatettük, mert nem ment egyszerűen az altatás.2-3 hónap múlva viszont már lazán átszaltózott a rács tetején és úgy gondoltuk inkább kivesszük vissza, ha így is úgy is kijön, legalább nem töri magát össze :)

2010. aug. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!