Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elalszik a gyereketek ti...

Ha elalszik a gyereketek ti meddig maradtok fent? És mit csináltok?

Figyelt kérdés

Párotokkal vagytok olyankor kettesben?

2 éves a miénk 8kor alszik el és utána már nincs kedvem semmihez csak feküdni aludni.


2020. dec. 14. 22:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
37%

Egyetértek 20assal.

Az én fiam 20hós. Mellette minden nap főzök, mindig rend van, vannak állataink azokat hétköznap én latom el. 2200m2es a telkünk, én rendezem, rendben van az egész. És ezt totál segítség nélkül, nincsenek nagyszülők, senki. Mégis van időm és energiám arra amire akarom.

Férjem reggel 5kor kel, 2órát vezet, 9órát ledolgozza a hidegben, 2óra haza, este 7mire itthon van. Mégis van időnk és energiánk egymásra este 11ig. (Mondjuk ha húzós napja van, ami kb 1honapba durván 5x ha van, elöbb elalszik mint a gyerek)

16os voltam

2020. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
18%

A fáradtság nem mentség arra, hogy neked nincs kedved a ferjeddel lenni.


Az egy évesem fél éve, mióta fogzik óránként kel. Minden áldott nap, mindent probaltam már. Cicin alszik vissza par percalatt, tehát kipihentnek semmiképp nem mondanám magam. Egyetemre járok levelezőn, főzök, takarítok minden nap és rengeteget foglalkozok a picivel, ha párom itthon van közösen.


De amikor elalszik, akkor kb még másfél óráig nem kel fel először, ha igen atmegyek visszaaltatom es folyt kov.


Egesz nap azt varom hogy mikor lehetünk kettesben.. Nem is ertelek. A szex a kikapcsolódásom, feltöltődésem, a szerelmemmel való együttlét maga a csoda. Gondolom nem szereted, vagy legalabbis nem kívánod a párod ha ennyire nem akarsz vele lenni.


Napkozben is amikor megkivanjuk egymást, pici a kiságyba addig játékokkal. Akár többször is. Este pedig hosszabbra is van időnk remélhetőleg, ha megszakitasokkal, hát ugy. Alkalmazkodni kell.


Sose ertettem ezt.. Ha faradt vafyok, szomorú, ha vidám ha barmilyen.. A parom ölelése, közelsége KELL.


Ezert nem kell olyan kaoxsolatba szulni, ami szar.

2020. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%
20, a húszas éveimben szültem, csakhogy nekem soha életemben nem volt hegyek megmozgatására elegendő mennyiségű energiám, valószínűleg ennyi a titok. Nem pedig az, hogy nem "kapom össze magam"...
2020. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
59%

"A szex a kikapcsolódásom"


Hát azért arra nem lennék túl büszke, hogy ennyire igénytelen vagyok, hogy kvázi a szex a hobbim.

2020. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
77%
Mi mind a ketten dolgozunk, és tudatos is, hogy hamar (7kor) fektetjük. Lehet kicsit önzőség, de nekem/nekünk is kell pár óra. Neki meg az alvás :D
2020. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!