Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kevés lehet a tejem, milyen...

Kevés lehet a tejem, milyen tapszerrel potoljam?

Figyelt kérdés
Mar hetek ota nem alszunk ejjel, allandoan csak szopizna, viszont mar total üres vagyok este/éjjel, ezert arra gondoltam, hogy kirobalom az esti pótlást. A Milumil 2-t néztem (6, 5 hos a babám). Egyebkent ha kapna tapszert/vagy csak potlast esténként, a D vitamint igy is kell tovabb adni neki?
2020. dec. 16. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a D vitamint legalább 3 éves korig ajánlott adni. Jó minőségű a milumil.
2020. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Csak amit a háziorvos felir. Ne viccelj már,hogy te válogatsz a drogériákban. Szerintem ez nem így megy. Amúgy is receptre támogatott.
2020. dec. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igenis eldontheted, melyiket adod. A doki azt irja fel,amelyik gyogyszerceg őt tamogatja. Ez tok logikus, nincs is ezzel baj.

En is megveszem a tapszert a polcrol es az a potlas. Ha nem eszi meg a milumilt,probalkozz a Beba-val. Mas az íze. Hátha.

2020. dec. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2es, Magyarország az egyetlen ország ahol receptre is felírják a tápszert, bárhol máshol a világon csak bemész a boltba és megveszed amelyiket gondolod. A 2est pedig már nem írják fel itthon sem.
2020. dec. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Igen.tudom,hogy felirják. Ettol még nem lesz ingyen,csak kicsivel olcsóbb. Ha sok tápszer kell, fel kell iratni. Akkor már lényegesebb az árkülönbség. Egy anyatejes, ha kap belőle esténként kis pótlást, akkor hetekig kitart a doboz. Ezért tökmindegy szerintem,hogy felirja a doki vagy leveszed a polcrol.
2020. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Látom szövegértés nem megy.
2020. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!