Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet a baba fürdőjátéko...

Mivel lehet a baba fürdőjátékok nyílását hatékonyan eltömíteni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy így nem fog sípolni, nem lehet majd vele "rendeltetésszerűen" játszani, de azt sem akarom, hogy penészes, algás trutyi jöjjön ki belőle, és úszkáljon a fürdővízében. Ragasztó pisztolyra gondoltam, de nem tudom, hogy az mennyire lenne tartós, nyilván azt sem szeretném, ha lejönne és szintén veszélyforrást jelentene. Az az opció, hogy majd szépen rendszeresen tisztítom és ezek különböző technikái nem foglalkoztatnak. :) Köszi előre is!

2020. dec. 21. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ah dobd ki,nem éri meg kinlodni vele. Én találtam olyat a neten,amin nincs lyuk,brendonban azt hiszem,így nem tud bepenészedni.
2020. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt penészes játékkal ne is játszon a gyerek mert vakságot is okozhat, nemrég egy cikket láttam erről, nagyon durva. [link]

Másrészt szerintem nem éri meg ezzel bajlódni és nem is tudod rendesen kitakarítani, a Pepcoban kb pár száz Ft egy új csomag, én kb havonta veszek egyet és a régieket kidobom a kukába.

2020. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sosem volt penészes...Jól átöblíted fürdés után és pl raiátoron kiszárítod. Én biztosan nem termelnék havonta egy zsák műanyag szemetet..
2020. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is úgy csináljuk, mint az utolsó... jól ki van nyomva belőle a víz, a radiátoron tartjuk, semmi baja. Pont ma néztem/szagoltam meg, teljesen rendben volt, pedig lassan 3 hónapja minden nap használjuk.
2020. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Én is kinyomtam belőle a vizet és a radiátorra tettem. Ennek ellenére bepenészedett. Szerintem nem éri meg bajlódni vele.
2020. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ragasztópisztollyal tömtük el a lyukakat. Tök jól bevált.
2020. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, talán nem voltam egyértelmű a kérdés kiírásakor. Új fürdőjátékokról van szó, még vizet sem értek. :) Pont azt szeretném elkerülni, hogy eleve ne legyenek penészesek. Köszi a válaszokat, hatosnak nagyon örültem, mert nekem is ez a terv, ezek szerint működik
2020. dec. 22. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!