Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor kellett babaholmit...

Hányszor kellett babaholmit váltanotok?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy pl. a babátokra nem illeszkedett elég jól a pelus, vagy nem volt jó a cumisüveg?
2020. dec. 26. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Cumisüvegből mamosat vettem, az elejétől kezdve elfogadta.

Aztán, 2db avent üveg nagyon jó akcióban volt, így megvettem. Nem fogadta el, tehát feleslegesen vettem meg. Abban bízom, hogy ha nagyobb lesz, majd elfogadja és jó lesz pl. A reggeli kakaónak :)

Pelusból is volt, hogy vettem egy másmilyet mint a megszokott és nem illeszkedett a babámra. Igazából eltettem, és mondjuk q hónap múlva újrapróbálkoztam vele. Akkor már eltudtuk használni :)

2020. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elejen a cumisuveg volt ilyen, aventet vettem de csak a mam valt be illetve most a cumisuveg elhagyasanal az mindenfele csorog pohar meg kulacs peobalgatasa😅 amugy minden egyeb jo volt elsore
2020. dec. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk szerencsés volt a helyzet, általánosságban mindenből “jóval” indítottunk.

Két dolog volt, amit 3 hónapos kor körül cserélni kellett, azaz nem használni tovább:

Az egyik: ajándékba kaptunk egy csomag Auchanos pelenkát és kicsapta a fiam bőrét. Másik pedig, hogy csak úgy vettem egy kerek végű cumit, amit nem szeretett a fiam, mert addig végig egyik oldalán laposat használt.

2020. dec. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cumisüveget nem használtunk csak a kórházban. Cumit 6 hósan elkezdte kiköpni, rágni. Nem próbálgattam másikat. Azóta nem cumizik. Pelussal nem volt olyan probléma, hogy ne passzolt volna. Max túl sokat vettünk és megmaradt belőle. Lidl pelenkát használunk. Éjszakára. Nappal mosi
2020. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Cumisüveget csak az első pár napban próbált a kórházban,azóta kb.ismeretlen dolog neki. Cumit csak akkor kapott,ha hosszabb útra mentünk autóval és már nagyon nyűgös volt,de utálja,mindig repül kb.1 perc után.

Pelenkával csak olyan gond volt,hogy az "olcsóbbat" nem bírta a bőre a kettes méretűből. (Az egyessel nem volt baja érdekes módon). Így maradt a pampers,azt bírja. Ill.krémekböl is sokat próbáltunk,a Bepanthen baby lett a nyerő,de azt se használom csak ritkán,nem pirisodik a bőre.

2020. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt.

Első gyereknél medela calmával kezdtünk, hogy ne legyen cumizavaros a pótlástól (svéditatóból nem tudott, fecskendő kicsi volt), de nem bírt enni belőle. Utána kapott MAM-ot, nem jött be. Végül a Tommee tippee vált be.

Cumiból is avent, babylove, mam kudarc volt (4 hónaposan lett tápszeres, akkor kapott cumit) utána a Tommee tippee vált be.

Pelenkából is próbáltunk sokat (pampers premium care, babylove, babydream). Az egyik kicsapta, másikból kifolyt. Végül a libero lett a nyerő.

Második gyereknél nem volt ilyen sok problémánk.

A mellszívóhoz járó üveg bejött (lansinoh) és még cumizavara se lett attól a napi egy pótlástól, utána 100 % anyatejes lett. Cumit nem kapott.

Vele rögtön liberóval kezdtünk, bejött. Azóta moshatót használ nappalra. Na abból volt pár próbálkozás. A méregdrága csónakos jött be.

2020. dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!