Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok az Ájlín névről?...

Mit gondoltok az Ájlín névről? (Eileen)

Figyelt kérdés
Az Eileen névre gondoltunk kislányunknak, de Magyarországon csak akkor anyakönyvezik, ha kiejtés szerint írjuk le, ami Ájlín.

2020. dec. 27. 23:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%
Élien is lehetne. Hasonlóan szép...
2020. dec. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%

Nekem tetszik de NEM Magyarorszàgon!

Ìgy leírva igen nevetsèges, cigànyos

2020. dec. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nagyon tetszik
2020. dec. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%
Kalányos Ájlín. :D Tuti frankó!
2020. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
25%

Baratnőm kislányát így hívják, Lininek becézik.

Nekem tetszik ez név.

2020. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
64%
Nem adnam, igy nem tetszik, akkor mar inkabb Ajlin(ékezet nelkul), vagy Ailin.
2020. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
78%
Ha Lakatos vagy Oláh a vezetéknév akkor jó. De nem hagynám ennyiben, csapjatok mellé még valami szépet, Britniszíprsz vagy Dzseniferlopez pl illene még hozzá stílusban.
2020. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem jó így is, de sokkal inkább rövid i-vel írnám; hosszú ível nekem igazából borzalom, kellemetlen kimondani, így túl szétfeszíti az ember száját , nagyon kellemetlen; de az Ájlint meg rövid i-vel tök jól esik kimondani. Tehát rövid i-vel legyen, és akkor tök jó, de hosszú í-vel visszautasítom !! :) Én például haragudnék, ha borzasztó módon hosszú í-vel kellene nekem ezt a nevet leírnom. Nagyon kellemetlen, még kinézetre is. Tehát legyen Ájlin rövid i-vel :):) És így én például szívesen viselném, de hosszú í-vel nekem kicsit undi. De rövid i-vel szerintem imádnám, ha így hívnának engem. :):)
2021. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

*Amúgy itt van:

MTA összes név ,erre kell rákeresni

Tényleg nehogy máá hosszú í-vel kérvényezzétek -és ezzel elrontsátok ezt a gyönyörű nevet. Rövid i-vel már ott van, már lehet használni; ha ezen a néven hosszú í-vel anyakönyveznének, kikészülnék.

:S:)


Tehát semmi esetre se; tehát maradjatok légyszi kérlek a rövid i-nél.

De egyébként asszem, hogyha pl külföldi a párod, hogyha valamilyen nemzetiségi; akkor lehet adni a gyereknek olyan nemzetiségű írással is, hogy Eileen, de mondjuk nekem így ronda sajnos Eileen-ként:S De így már pl: Ilene --tetszene. Vagy pl még Aaylin, vagy ilyesmi. :):) Az egy 'a' az 'e'/é, a két 'a' az á, pl Aron -Éron; Aaron -Áron angolosan. :):):)


Tehát kérlek maradjatok a rövid i-nél, az úgy cool,

Ha meg Eileen-nek írnátok, hát, oké, de szal le lehet írni ezt tehát szebben is. Az Aaylin-nél nem tudom, hogy mind korrekt -e, de az Ilene szerintem szupcsi.

2021. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
72%

Borzasztóan magyartalan, feltűnősködő, ripacskodó hangzása van.

Eléggé uniszex hangzása van, nem egy szép, elegáns, nőies név.

Az aktuális Ájlin, Miron, Éden kavalkádban már úgy kell guglizni a nevek után, hogy vajon milyen nemű a gyerek, ha még életében nem láttad.

Egyébként nekem Billie “Ájlis” jut róla eszembe.

2021. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!