Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Utolso" babanal nem voltatok...

"Utolso" babanal nem voltatok "masallapotban"?

Figyelt kérdés

Harmadik gyerek, 38evesen szultem, tobb nem lesz, minden pillanatot raktarozok vele, teljesen maskepp vagyok erzelmileg attol h utoljara fogok ilyen pici kezeket, utoljara szivom az anyatejes kaki "illatat", utoljara szoptatok, lesem minden mozdulatat, minden ujat amit tanul es racsodalkozok minden porcikara mikozben nonstop elerzekenyulok h az elet mekkora csoda. Ez mar-mar beteges. Ti nem voltatok igy vele?


Az elso babazast is nagyon elveztem (28evesen)de az valahogy ugy jott zsigerbol es inkabb vidam volt. Masodik alatt egyedulallo anya lettem 2 picivel (30), tulelesre jatszottam, kiestek az elso ev emlekei es most ez a baba "jutalomjatek", egy boldog hazassagban de kezdem ugy erezni magam mint egy nagymama, olyan szentimentalisan allok ehhez a gyerekhez. Mas is igy eli meg h egy korszak folyamatosan zarul?


2020. dec. 31. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Az elsőnél is és az utolsónál is ilyen volt. A legnagyobb 6 év után fogant meg, a kicsi pedig negyedik gyerekként, ráadásul negyedik császárral született, tudtuk, hogy itt a vége. Remélem, a húgaim belehúznak a családalapításba, hogy babázhassak még. 😄
2020. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Kettőt terveztünk de egynél megáltunk. Nagyon nehéz terhességem volt és nagyon bánt ha eszembe jut hogy ez az egy terhességem volt és nem tudtam kiélvezni ahogy a pici babás kort sem mert nonstop üvöltött. Semmi szép nem volt benne. Szerintem semmi gond ezzel hogy így éled meg biztos nagyon jó lesz a kapcsolat köztetek. Élvezd csak minden pillanatát!
2020. dec. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Nekem második babám, de 39 éves vagyok, nem lesz több. Imádom őt is, mint a testvérét, de nem élem meg úgy, mint te. Azzal sincsen semmi baj, te érzelmesebb típus vagy valószínűleg.
2020. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Én két napja jutottam arra az elhatározásra, hogy marad az egy gyerek, nem szülök többet. Ekkora megkönnyebbülést én még nem éreztem! Szerencsére problémamentes terhességem volt, a szülés tök átlagos (persze akkor katasztrófának éltem meg), de a baba születése óta minden percben vele vagyok, minden újdonságra rácsodálkoztam, elraktároztam, lefényképeztem, levideóztam, úgy érzem, hogy semmit nem hagytam ki. Nem volt hasfájós sem. Én úgy érzem, hogy egyszer elég volt, és így MINDENT meg tudok adni a lányomnak. Kíváncsi vagyok az elkövetkező évekre, hogyan fejlődik stb, de nem akarom azzal megkeseríteni az életünket, hogy zombi legyek immár 2 gyerek mellett, az egyik azért sírjon mert féltékeny, a másik meg azért mert újszülött.
2020. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!