Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szeretik ennyire az...

Miért szeretik ennyire az emberek a babákat, hogy engem hidegen hagynak és gyereket sem szeretnék nagyon furcsa és rossz ember lennék?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok és nagyon nem vágyom gyerekre, pedig már ennyi idősen illene..

Nővéremnek gyereke lett, 2 hónapos.. mindenki a családban agyon szeretgeti órákat vele el tud szórakozni... nem értem az okát, én is szeretem nyilván de biztos nem lennék vele, láttam jó napot aztán 1 perc után békén hagyom..


2021. jan. 2. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Te most egy kisbabára vagy féltékeny? Itt nem az a baj, hogy nem akarsz gyereket, és nem szereted őket, hanem hogy ilyen figyelemre vágysz. Ovi, komolyan.
2021. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

1. Vagyok rájöttem hogy csak fogalmazni nem tudsz.


Miért szeretik ennyire a babákat?

Engem hidegen hagynak, és gyereket sem szeretnék, emiatt nagyon furcsa és rossz ember lennék?

2021. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok féltékeny..
2021. jan. 2. 17:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked akkor nem kell gyerek, ilyen egyszerű. Mindenki saját maga tudja és érzi, mit akar az életben. Ha te családot és gyereket nem látsz a jövődben, akkor nem kell erőltetni.
2021. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Az a baja, hogy a gyerek körül forog minden, es nem érti hogyan tudnak szórakozni egy kisgyerekkel a többiek akivel a gügyögésen és a mondókázáson kívül nem lehet beszélgetni. Talán azt nem tudja ez miért szórakoztatja a többi felnőttet. Nem biztos hogy ez irigység.


Nos, nem vagy rossz ember, csupán ilyen a személyiséged. Nem lehet mindenki gyermekcentrikus, különbözőek vagyunk.

2021. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Köszönöm.. teljesen jól leírtad...
2021. jan. 2. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A 4es is teljesen jól leírta. A bevezető kommentedre tökéletes válasz.
2021. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Mert aranyos, gagyog, cuki, illatos, a földre szállt angyal...


Örülök egy rokon kisbabának, megnézem, szívesen fel is veszem kis ideig, aztán köszi, visszaadom.

Tényleg aranyos (amikor épp nem üvölt), de mit kezdjek vele? Nem vagyok "babás", aki leül aztán órákig ismételgeti ugyanazt a mondókát vagy 150x-re is kukucs-játékozik. Persze sokak szemében ez úgy tűnhet, hogy "nem szeretem a babákat", holott egyszerűen csak szívesebben vagyok kamaszok-felnőttek társaságában.


Természetesen saját gyereket sem szeretnék, pont ezért. Teljesen más kis ideig babázni, aztán eljönni, mint 0-24 a gyereket pesztrálni.

2021. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
8-as vagyok, 32 éves, nem valami csitri, akinek "majd megváltozik a véleménye".
2021. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!