Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te gyerekednek van külön...

A te gyerekednek van külön játszós cipője és külön ünneplős/kimenős? Mennyi idős kora óta? Nekem olyan furcsa ez.

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 15:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj hogy legyen, kb 2 éves kora óta. amióta dúrja a homokot a homokozóban, nyomja a motorozást és kopik az orra. Belegázol a vizes fűbe, sárba stb. Ilyen cipővel azért nem megyünk fel e városi boltba. Viszont itthon meg nem akarom inteni arra, hogy vigyázz a cipőre.

Mi ebben a furcsa?

2012. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem még 11 hónapos lesz, nincs játszós cipője, biztos ezért tartom furcsának...
2012. máj. 9. 15:21
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kisfiamnak is van. Két éves lesz, de mindig is kettő volt neki, amióta jár. Egy "játszós", amiben a homokozóba viszem, meg játszótérre, kertesházas ismerőseinkhez, és egy rendes, amiben vendégségbe viszem és ünnepekre. Csizmából is kettő volt neki, szandálból is, edzőből is, mindenből, minden évszakban. Nekem ez nem furcsa, nekem sem egy pár cipőm van, mert nekem is van játszós (edző) és elegáns, férjemnek úgyszintén. Nekem ez nem furcsa, hanem természetes.
2012. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Van. Onnantól, hogy járni tud. Fura lenen abban a játszótéren a homokban mászkálni, mint látogatóba menni...
2012. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiamnak akkor is volt több cipője, amikor még kisbaba volt, egyszerűen

1. ha egyikkel bármi van, ott a másik

2. ez már nem épp gyakorlati szempont, de volt két különböző kocsicipője, egyik sportos, másik elegánsabb stílusú, attól függően, hova mentünk és mit adtam rá.


(2. voltam, csak eszembe jutott hogy még járás előtt is több volt neki. )

2012. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
11 hónaposan még nem volt neki, de most másfél éves és muszáj hogy több cipője legyen (főleg amióta jobb az idő és nagyon sokat "maszatol" odakint), mert olyan pillanatok alatt koszolja össze őket, hogy kell a váltás, főleg ha tényleg vendégségbe megyünk.
2012. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ami neki van:

-egy puhatalpú sportcipő

-egy bőrcipő (pediped zárt)

-egy szandál (pediped)

-egy Liliputi


De mindig amilyen az idő és az öltözéke, úgy adom rá, nincs megkülönböztetve, hogy játszós-kimenős.

Mondjuk a Liliputit csak bent hordja, de ennyi.


Akkor most tételesen, miből mennyi van nálatok?

2012. máj. 9. 15:32
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Majd nálad is lesz játszós és elmenős.

Nekem két fiam van, egyik még itthon, másik ovis. Minden szezonban 2 cipőjük van,ennyi. Két szandi, két sportcipő,két téli csizma, mondjuk gumicsizma csak egy.

2012. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem értem mit furcsálsz, már bocs....a te gyerekednek is van sportcipője és bőrcipője is, azaz játszós és elegánsabb. Ezek után már ne haragudj, de mit furcsálsz?

Én fiamnak van két edzője, egyik elegánsabb, másik sportos, és két szandálja, egyik elegánsabb, másik sportos. Tehát neki is 4 van, de nem hiszem hogy versengeni kéne melyik gyereknek van több cipője a gyk-s anyukák közül........

Tényleg nem értem mit furcsálltál egyébként a többcipős gyerekeken, amikor listáztad hogy a tiédnek tulajdonképpen 4 van.....

2012. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, a tiédnek még benti cipője is van. Frankón nem értem akkor a kérdésed lényegét :)
2012. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!