Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos, 9 kg-os, 76 cm-es...

11 hónapos, 9 kg-os, 76 cm-es kisfiamra milyen pelenkát tudtok ajánlani éjszakára?

Figyelt kérdés

12 órát alszik, nagyon sokat pisil éjjel, mindig nagyon tele a pelus, és többször előfordult, hogy átázik és éjjel át kell öltöztetni.

Próbáltuk a Lidlből a Lupilut, DM-es babylove pelenkát és Pampers Active pelenkát.

Eddig a babylove bírta a legjobban, de ez is párszor átázott.

Gondoltam rá, hogy este nem adok neki annyi vizet, de kiskacsa, szeret evés közben inni, és még éjjel egyszer szokott enni.

Milyen nagy teherbírású pelenkát tudtok ajánlani? Van esetleg valami trükk, vagy tanács, hogy a pelus feladásakor mire figyeljek?


2021. jan. 10. 21:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nálunk a dupla pelus lett a megoldás: Libero Comfort és ráadok még egy Pampers Pants pelust. A Libero keskenyebb, a Pampers bugyipelusát széltében (popsinál és combnál) jól széthúzom, hogy ha a a Liberoból kifolyna a combrésznél a pisi, a Pampers megfogja. Mindkét fiamnál ez vált be. A lányaim vagy kevesebbet pisiltek vagy a pelenkák voltak jobb minőségűek 6-12 éve.
2021. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot, 21-es, már én is gondoltam rá, de aztán elvetettem. Lehet, mégis kipróbálom.

A DM-es pelus jó, de annyira sok éjjel a pisi, hogy magán a peluson, a pelus borításán szivárog át, nem mellette folyik ki.

2021. jan. 14. 13:14
 23/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ezt nem értem. Inkább naponta mosod és cseréled az ágyneműjét, meg öltözteted át minden reggel, minthogy kapjon tiszta pelenkát akkor, amikor felkel enni éjjel? Érdekes logika, de persze a te dolgod. Szépen sötétben vagy minimális fénynél 1 perc alatt ki lehet cserélni, kétlem, hogy ennyitől teljesen felébredne. Esetleg először peluscsere, és utána szopizás/tápszer? Akkor a kajálásba bele tud aludni, és tiszta pelenkája is van.
2021. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem mindennapos eset. Ma reggel pl amikor felébredt, még száraz volt a pizsi. Viszont kb 15 perc múlva már enyhén nyirkos.

Reggel amúgyis peluscserével és öltözködéssel indul a napunk. Viszont végre 2 napja nem ébred fel éjjel, én biztos nem keltem fel azért, hogy pelenkát cseréljek rajta.

Az a logikám, hogy hadd aludja át az éjszakát végre.

2021. jan. 14. 16:00
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha nem kel fel éjjel, azért ne keltsd fel, hogy pelenkát cserélj 😃 én úgy értettem, hogy ha felkel enni, akkor.
2021. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!