Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermekvállalás - ti vállalnát...

Gyermekvállalás - ti vállalnátok-e gyermeket még 40 év felett?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek van 2-2 gyermeke már az előző házasságából.Nagyon szeretjük egymást, és időnként jön az érzés, hogy "közös gyermeket" szeretnénk. De tele vagyunk félelmekkel.Fiatalosak vagyunk. Párom 42, de biológiailag szerintem 35, nagyon anyuka típus. Én (apuka jelölt) 53, de 45-nek érzem magam max. (néztek már 45-nél fiatalabbnak is). Igen, van korkülönbség, jól látjátok.A félelem bennünk van, hogy ha azt nézzük, hogy 20 év múlva mi hány évesek leszünk, az aggasztó.Csak normális hozzászólásokat kérnék, ha lehet.Lehülyézésből nem kérek.Nagyon szeretjük egymást, és úgy érezzük most, hogy bevállalható lenne. De ismétlem,...most így tűnik.

2021. jan. 11. 15:12
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
30! Köszönöm az érdeklődésedet.Elengedtük a dolgot.Nem első számú cél a gyerek.Közben volt egy kis szakításunk, ami végül sokkal jobban megerősítette a kapcsolatunkat.Rájöttünk,hogy mennyire fontos a másik,és pont elég az,hogy nagyon szeretjük egymást.Lassan azt érezzük,hogy igazi társak vagyunk mindenben és boldogok.A gyerekvállalás ha közbe jött volna,akkor bevállaltuk volna,mert beterveztük.De már nem.Anélkül is kerek a világ.
2021. nov. 23. 15:40
 32/32 anonim ***** válasza:
30# vagyok.Jo olvasni,kérdező ez pozitiv.párom 40 felet lenne ritkán válalná be.kevés rokonom szült 40-42 évesen.bba jön ha jönni akar
2021. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!