Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 40 év felett van valaki, aki...

40 év felett van valaki, aki clostyval próbálkozik, és sikerrel járt? Vagy aki még most szedi? Kíváncsi vagyok az esélyekre, tapasztalatokra.

Figyelt kérdés

#Closty #Clostilbegyt #teherbeesés 40 felett
2016. aug. 18. 19:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem van már 2 kislányom,de a mostani páromnak még nincs gyereke.Elmentem orvoshoz h szeretnék szűlni és ven e rá mód h segítsen.Akkor kaptam a clostyt,hát addig soha nem volt petefészek cisztám,de a closty nagy sikerrel csinált nekem 2 is a bal petefészkembe.Nem vagyunk egyformák neked lehet h segít, de 40 felett már nagyon nehéz.
2016. aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 A kérdező kommentje:
Sajnalom, hogy Neked cisztat csinalt. Nekem elso babam lenne, csak most talaltam ra a paromra... :( Nekem volt egy clostys honapom (1x1) 3 szep tudzo lett, megsem sikerult, aztan egy honap szunet, most megint closty (1x1). Most vagyok a 11. dpo-n, most nem volt uh kovetes, mert szabin volt a dokim, de ereztem mikor volt pe-m, es lh teszt is igazolta... Nem erzek tuneteket sajnos.... Veled most mi lesz?
2016. aug. 19. 21:31
 3/106 anonim ***** válasza:
Kerdezo, mi van Veled? En is 40 felett es első baba..lenne... En meg csak 8. dpon vagyok.
2016. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/106 A kérdező kommentje:
Ma vagyok 13. dpo-n, ma reggel negativ lett a tesztem. Nincsenek is tuneteim sajnos. Neked volt anti-muller hormon vizsgalat? Nekem 0,9 ng/ml lett. :( Meg valoszinu tulsagosan ragorcsolok. :( Te hogy szedted a clostyt? Menned kell uh-ra? Hova jarsz orvoshoz?
2016. aug. 21. 13:31
 5/106 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el. Jon a babad, hidd el!!!

En kicsit off vagyok mert nem kell szednem semmit szerencsére. Csak ugy megörültem, hogy vegre valaki 40en tul...egyebkent hosszu evek ota nem sikerul. 8 éve. Orvosok nem találnak semmit. Minden eredményem ok 8 éve. Paromnak is. Mikor 33 voltam azt mondta az akkori dokim, hogy ugyan, semmi gond, bajom nincs es 22 evesek is igy varnak, mint én. Ez engem nem vigasztalt. Azota viszont evek teltek es azota is jok az eredményeink megis semmi... Hormont nem szedhetek, beültetés es mas egyeb kizárva. Velem ez a helyzet igy 40 even eppen tul...

2016. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 A kérdező kommentje:
Miert nem szedhetsz hormont? A closty mondjuk nem hormon, de akkor lehet, h azt sem szabad? Mi kb. masfel eve probalkozunk. Volt 3 spontan vetelesem mindig az elejen, rogton 35-40. nap korul, es tavaly osszel egy missed abom. Amugy 42 vagyok. De hiszem en is, hogy sikerulhet! Annyi kismama van 40 korul!
2016. aug. 21. 19:27
 7/106 A kérdező kommentje:
Kedves Elozo, akkor Ti csak spontan probalkoztok? Vagy azert van valami alternativ modszer?
2016. aug. 21. 19:29
 8/106 anonim ***** válasza:

😢😢 elhiszem, megertem, hogy mar erod és türelmed fogytan. Nehez igy nekimenni mindig az új hónapnak es bizakodni,elhinni, hogy most!!! sikerül. Pedig fog!!!!! E vitamint, teákat, mehpempot stb próbáltál mar? Nekem az volt a gond, hogy a mehnyalkahartya nem volt kellő vastagságú. Nem tudott volna megtapadni sem. E vitamint szedek, szedtem es ez jo hatással van. Párom is szedi, a katonáknak sem árt. 😊

Igen, spontán. Azt mondták az orvosok vagy igy vagy sehogy. Lehet tudat alatt ez is befolyasol pedig probalom elengedni ezt az egeszet. Nem akarom elhinni, hogy nem esek teherbe, hogy nem vagyok kepes ra. Addig próbálkozunk amig csak lehet es nem érdekel hany eves vagyok. Gondolom ezzel Te is igy vagy. Járunk termeszetgyogyaszhoz is aki megbízható, nem kokler. Orvosok is küldenek hozza betegeket, apukámnak daganatos betegségben segített sokat. Es Ti? Orvoslason kivul esetleg mas utat próbáltatok? Egyébként nem erzem ugy, hogy adjuk fel. Leírják a 40es nőket pedig eletemben nem ereztem ilyen jol magam. 😊 Es idős, korosnak sem mondanam magunkat kedves kerdezo! A huszas-harmincas korosztály elitel Bennünket, amit megértek es igazuk van mert regen ezen én is megbotránkoztam de akkor sem adjuk fel!!!!!! Gyerek az kell, nelkule nincs élet legyunk akárhány eves!!!! Igaz??? 😉😊 Merre laksz? Kérdezted én hol merre, Eger. Elotte Budapesten de éltem 2x kulfoldon is ahol szinten jártunk orvoshoz. Sok lettem, remélem nem baj.

2016. aug. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 A kérdező kommentje:
Persze, szedek mindent. Kismamavitamin, mellé még E és D vitamin. Inofolic, méhpempő, kalcium, magnézium, és kúraszerűen barátcserje, cickafark, palástfű. Azt olvastam, hogy a vörösbor is jó a nyálkahártyát vastagítani, meg a barátcserje, és persze az E vitamin. Amúgy szerintem mi, akik így 40 felett szeretnénk babát, sokkal jobban vigyázunk magunkra, mint sok fiatal. Én futok, és versenyen sok perccel magam mögött hagyom a húszas, harmincas korosztályt. Pesten élek, és már két dokihoz is járok, de most készülök a Mens Mentisbe, hátha még mondanak valamit. A párom egyenlőre nem szeretne mesterséges módszert, ezért nem voltunk még meddőségiben, de már mondta, hogy a kivizsgálásokra eljön. Elvileg ő is rendben van, neki van is egy gyereke már, de komplexen még nem vizsgálták őt. Nekem majdnem minden véreredményem rendben, csak kevés a progeszteronom, de arra kapok Utrogestant. A 3 spontán vetélés vagy a korunk miatti genetikai ok, vagy a progeszteron miatt volt. Erre utólag nem tudtak válaszolni. Én is jó hosszan írtam :), de azért azt még elmesélem, hogy egy barátnőm úgy tudta, hogy nem lehet terhes, nem is esett teherbe egészen 45 éves koráig. Már ezer éve feladta, és nyilván nem védekeztek, minek, ha úgysem lehet terhes, és ma egy makk egészséges kislánya van. :)
2016. aug. 22. 11:15
 10/106 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 1 válaszoló vagyok :) amikor megtudtam, hogy cisztáim lettek a clostytól mondtam az orvosomnak h többet nem szeretném szedni/ 41 voltam akkor / aztán 6 hónap múlva teherbeestem ikrekkel, de sajnos a 9 héten elvetéltem:( Azóta sem maradtam terhes pedig már 44 vagyok.Én a mostani párommal 4 éve vagyok együtt és még 1 évet adtunk az esélynek, hogy babánk legyen:) nem érdekel senkinek a véleménye a mi életünk, döntésünk...mondjon mindenki azt amit csak akar:)Sok sikert nektek is!!!!
2016. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!