Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha az 1 éves azt eszi,...

Baj ha az 1 éves azt eszi, amit mi?

Figyelt kérdés
Már nem fogadja el a pureket,fűszeresen enne, kolbászt is megeszi. Ellenben amikor leülünk enni,visít a virsliert,parizsieert, péksüteménybol is kap,tejszelet. Ezekbol is kap,mert kb akkor nem enne semmit :( ezzel nagy bajt csinálok,vagy ehet tényleg mindent,ha már egy éves. A felnőtt főtt kaját megeszi,de a baba pureket már nem,sem fozeleket. Csak akkor eszik,ha darabos és ő veheti be. Főzeléknel ugye ez nem megoldás.Gyümölcsöt elfogadja meg a tápszert is. Ti reggelire,vacsora mit adatok egy 1 évesnek?
2021. jan. 12. 10:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha kiköpi ne erőltesd semmiképp. Nyugodtan add neki a kiflit, meg amit megeszik.
2021. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%

9. Vagyok. Nem azért írtam, nem kell ultra hiper szuper módon belepistulni az egészseges étkezésbe, csak a sóra figyelni kell. Az erős fűszerekre csak azért mert pl te se szeretsz csípőset kakálni, kell az az extra sírás? Nem. A só a vese miatt, fokozatosan kell hozzászoknia, azért kellene kicsit kevésbbé sósan.

Az édeset azért ritkítanám, mert utána csak a csoki fog kelleni, meg nem jó gyerekként kövérnek lenni, meg ha hamarabb romlanak a fogai.


A virsli, párizsi, parizer meg alapjáraton undorító, apukám dolgozott húsfeldolgozóban, elmesélte milyen, azóta ritkábban eszem én is azt a ganyét.

2021. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,jókat írtatok. Próbálom visszafogni a parizsit,virslit,pedig nagyon szerette :(

2 foga van,csorikam nem is rag,hanem nyammog és nyeli le egyben ,amit tud.

2021. jan. 12. 11:52
 14/27 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk tk pekarut pont tényleg nem ehet két éves koráig! Ne adj neki. Jó a kifli teljesen egy egy évesnek.
2021. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2021. jan. 12. 12:21
 16/27 anonim ***** válasza:
63%
8.5 hós korától azt eszi, amit mi, darabosan. 1 múlt, azért a tejszelettel és társaival még vàrok, de a tejbegrízbe már rakok neki nyugodt szívvel cukrot.
2021. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
56%
1 évesem már pörköltet evett :)
2021. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%
Mi is 9 hónapos kora óta adjuk a mi kajánkat, csak kevesebb sóval. Utána sózzuk meg a miénket, ha kevés lenne. Ő is kanállal és kézzel eszik, azt nem szereti, ha én adom.
2021. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nálunk az a baj,hogy több mint a felét leszórja van hogy az egészet,elég macerás. :) A pörkölttel nincs baj,inkább a reggeli vacsi a kérdés nálam,hogy ne egyen edeset,meg feldolgozott ,adalékok kaját. 🤨
2021. jan. 12. 14:17
 20/27 anonim ***** válasza:
71%
Sós/édes muffin, gyümölcskenyér, babacsinta, tojásmuffin, házi gyümölcsjoghurt, kencés kenyerek. De nyugodtan adj magas hústartalmú párizsit és virslit is.
2021. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!