Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha az 1 éves azt eszi,...

Baj ha az 1 éves azt eszi, amit mi?

Figyelt kérdés
Már nem fogadja el a pureket,fűszeresen enne, kolbászt is megeszi. Ellenben amikor leülünk enni,visít a virsliert,parizsieert, péksüteménybol is kap,tejszelet. Ezekbol is kap,mert kb akkor nem enne semmit :( ezzel nagy bajt csinálok,vagy ehet tényleg mindent,ha már egy éves. A felnőtt főtt kaját megeszi,de a baba pureket már nem,sem fozeleket. Csak akkor eszik,ha darabos és ő veheti be. Főzeléknel ugye ez nem megoldás.Gyümölcsöt elfogadja meg a tápszert is. Ti reggelire,vacsora mit adatok egy 1 évesnek?
2021. jan. 12. 10:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
75%

Én is szoktam babacsintát csinálni, egy jó érett banán eléggé megédesíti.

Ma pl.spagetti volt a 8 hónaposomnak, ugyanúgy, ahogy mi esszük csak só nélkül.


Fonnyasztottam hagymát, zellert, reszelt répát, fokhagymát, ledaráltam, olivaolajon elkezdtem készíteni a darálthúst, hozzá öntöttem ezt meg a paradicsompürét, adtam hozzá bazsalikomot, oreganot, meg egy hangyafăsznyi barnacukrot, mert hiába a répa meg a hagyma, kicsit savanykás maradt. Kivettem neki egy adagot, spagetti tésztából is, a többit meg sóztam borsoztam.


Neki turmixoltam is.


Finom lett, ugyanaz amit mi ettünk, csak só nélkül.

2021. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Jól hangzik. Csináltam babacsintát,baromi keserű ,a banán megkap a palacsintasutoben és keserű lesz. 🍅 pure nem jött be,bármilyen formában visitas volt utána,fájt a hasa. :(
2021. jan. 12. 15:31
 23/27 anonim ***** válasza:
80%
A babacsintát én úgy csinálom, hogy 2-3 ek 10%-os natúr görögjoghurtot, 1 tojássárgájával elkeverek, beleteszek egy banánt pépesitve, elnegyedelt áfonya darabokat is keverek bele, meg annyi lisztet hogy nyers nokedli állagú legyen. Palacsintasütőt megkenem olivaolajjal, és alacsony lángon sütöm át. Akkor kap oda, ha nagyon forró.
2021. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%

Adj neki rendes palacsintát. Semmi baja nem lesz tőle. Nem kell angyon cukrozni és annyi. A babacsintát az én fiam se ette a simát viszont imádja.

Kis étkezésekre ilyeneket szokott kapni: kifli, vajas kenyér, felvágott, virsli, sajt, saját készítésű krémtúró, joghurt, kalács, gyümölcs

2021. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
49%
1 evesen mar azt ette amit mi annyi kulonbseggel h en olyan hulladek kajakat nem adtam neki mert mi se eszunk mint virlsi es tejszelet
2021. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát mi meg szeretjük... Jó minőségűt eszünk csak.
2021. jan. 13. 07:36
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
24 az en anyukam pl eleve nem is tett soha cukrot a palacsinta tésztájaba, mert mindig az volt a menetrend, hogy szombat palacsinta, vasárnap meg hortobágyi 😉 teljesen jó cukor nélkül is, úgyis édes, amivel megtoltod.
2021. jan. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!