Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek vár tőlem tanácsot...

Szerintetek vár tőlem tanácsot vagy csak elmeséli a dolgaikat?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm babája 3hós. Az anyuka kivan nagyon az elejétől,h hasfájós,nem lehet letenni, csak őnála nyugszik meg az apukánál nem,de sokszor ő se tudja megnyugtatni. Mivel koraszülött a baba tápszeres főleg de az anyuka a szoptatást nem tudja elengedni ugyh összevissza eszik a baba tápszert tejet. Mondogatja h milyen cseppeket meg mindenfélét ad a babának,kálciumos vizet ad neki, nehogy náthás legyen,most kitalálta h fogzik,és arra is kb 4féle kenőcsőt vett,elkezdte a hozzátáplálást, estére akar neki banánt adni...meg ilyen furcsaságai vannak. Ezekkel nem értek egyet és az én babám nem is ilyen volt,de nemtudom h mondjam e neki h sztem nem így kéne,mert konkrétan nem kérdez. Úgy veszem ki a szavaiból h a védőnővel tartja a kapcsolatot. De egy egy ilyen beszélgetés után csak a fejem fogom,és utána gondolom h lehet azt várta h mondjak valamit?

2021. jan. 19. 13:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szólok bele senki életébe, nevelésébe, de az ismerősöd annyi butaságot csinál, hogy valószínűleg nem állnám meg szó nélkül, mert rosszat tesz a babának.
2021. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélgettek, akkor szerintem az nem gaz, ha a saját babadrol mesélsz neki. Hogy te így csináltad és ez lett. Mint ahogy ő is elmondja, ő mit csinál. Aztan vagy megtetszik neki, vagy nem.
2021. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy sokat sír, hasfájós babánál normális. Az enyém is ilyen volt. Nekünk a hordozás sokat segített.

Viszont az ő hülyesége okozza szegény kicsi szenvedését

2021. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!