Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kármen névről mit gondoltok?

Kármen névről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ezt a nevet szeretném adni a kislányomnak.

2021. jan. 25. 11:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

Légyszi ne, HR-es ként mondom, hogy nagyon lecsökkented az esélyeit a jövőben mikor majd küldözgeti az életrajzát.

Igazságos vagy nem, az egy másik téma, de sajnos ez van.

2021. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Carmen-ként tetszik, de nem Magyarországon. Ebben a formában egyáltalán nem. Nekem is az opera jut eszembe róla.
2021. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
3 ilyen nevű embert ismerem. Mindhárom Lakatos kategória
2021. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14%

Én nekem ez így nem tetszik, nekem ilyen összetett szónak tűnik, a "Jaj de KÁR" -ból, és a menből, tehát Kárember; és még nem is hangzik nőiesen.


Én viszont a Kárminnál nem hangzódik ennyire külön, tehát azt például adnám; Kármin az szerintem akár jó is lehet. Kármina az is jó, csak kicsikét megint olyan, mintha két szóból álna


Kármínia, Karminetta, nem, várj, ez a 2. itt meg olyan,mintha a karmából képezték volna, mint pl karmikus, de a cica karma is lehet akár. Kárminia, Kárminella, akár esetleg még lehetnek jók. Kárminia amúgy jobbnak tűnik rövid i-vel,mint hosszúval, szerintem úgy szebb.


Tehát nőiesíteni,lágyítani kéne még a Kármen nevet, meg még, hogy ne lehessen külön két részre bontani. Tehát ne érződjön úgy, mintha két külön részből , két külön szóbol állna.

2021. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

*Szóval 100 szónak is egy a vége, a


Kárminella pl lehet jó szerintem; lehet pl Nellinek, Nellának becézni

2021. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
14. és 15.vagyok,még esetleg a Karmelita is lehet szép, vagy akár simán csak Melitta
2021. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
94%
C type
2021. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!