Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van napirend ilyen pici...

Van napirend ilyen pici babánál? Leírnátok, hogy alakult nektek a napotok egy 2-3 hós babával?

Figyelt kérdés
Fontos/szükséges egyáltalán ilyen piciknél, hogy kialakuljon? Mindenhol a napirendről olvasni, de nekünk nem ment eddig a kialakítása. Persze kb ugyanazokat a dolgokat csináljuk minden nap, de mindig más időben eszik, alszik...Igény szerint szoptattam, de nekem ez nem jött be sajnos. Tejem sem lett sokkal több és az, hogy minden nyekkenésre ciciztessem nem megoldás,mert általában nem is éhes, csak cumizza/bealszik én meg mozdulni sem tudok tőle. Valamint ha túl sokat alszik se jó, mert este nem akar időben lefeküdni, férjem most azt javasolta, hogy ne hagyjam aludni már este 6 tól. Néha felkel 2-3 óránként éjszaka cicizni, néha csak 4 óránként, teljes káosz. Ráadásul tápszerrel is kínálnom kell orvosi javaslatra. De már néha azt sem tudom megítélni azért kel fel gyakran éjszaka mert nem elég a cici neki? Volt, hogy 2 órát sem bírt ki. Mit rontok el?
2021. febr. 3. 17:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kb. meg fog jonni ujra, megint feszult vagyok, faj a derekam, nem erzem, hogy telitodenenek a cicik, a fiam is kiloki a nyelvevel a mellem...Nem akarom feladni a szoptatast, de most megint ellenem dolgozik a testem
2021. febr. 3. 21:49
 12/12 anonim ***** válasza:

Esetleg írj a Szoptatási tanácsadás kérdezz-felelek csoportba, nagyon klassz, segítő tanácsok jönnek ilyen problémákra is. Ill. nekem mikor elutasító volt fogzás miatt, pont az éjjeli etetések voltak szuperek, mert félálomban tök jól evett. Az is rengeteget segít, ha levetkőztök, rajta pelus, felül rajtad semmi, magadra teszed nyugágytartásban+ egy takaró, és egy kis klassz bőrkontaktot tartotok. Az én babám ilyenkor rögtön keresni kezd és legyen bármilyen dráma, előbb-utóbb szopizik.

Szuper, hogy ennyi türelmed van amúgy. Kitartást kívánok!

2021. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!