Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6. napja nem kakilt. Segítsek...

6. napja nem kakilt. Segítsek neki valahogy, vagy várjak?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hónapos, kizárólag anyatejes. Tudom, hogy ezt nagyon jól megemészti a baba, de azért ezt már soknak találom. A hasa nem kemény, nincs felfújódva, látszólag nem fáj, nem húzkodja a lábát, nem nyűgös. Azért mégis aggaszt.
2008. dec. 3. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nincs semmi baj, hiszen amint írod is, nem kemény a pocija, nincs felfújódva. A 2. hónaptól ált. ritkábban van székletük, előfordulhat, hogy tíznaponta 1x, mert tökéletesen hasznosul az anyatej. De az is lehet, hogy napi 6-7 kakis pelus is lesz, ez mindig változhat. Nálunk volt már ez is, meg az is.(mi is csak kizárólag szopizunk)

4 hónapos kisfiú anyukája

2008. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Főleg a kérdésfeltevő kommentjét olvasd el a végén. :)

2008. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek Veletek, plusz ha már szenved tőle, látszik, hogy erőlködik, próbáld ki a laevolac szirupot, egyszer-egyszer nyugodtan adhatsz neki, ha ilyen van, én is így vagyok, bár rá van írva, hogy homeopátiás és nem lehet rászokni, azért csínján bánok vele, eddig talán 4x adtam összvissz a 8 hónapos fiamnak. A cukros kamillateát szokták ugyan javasolni, de szerintem nem túl jó ötlet, (a cukor miatt), mert megszokja az édes ízt, és elképzelhető, hogy utána nem kell neki a sima víz a későbbiekben.
2008. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, most megnyugodtam. A második válaszoló által küldött link nyugtatott meg igazán. De mindenkinek köszi!
2008. dec. 3. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!