Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálsz, ha nem eszik a...

Mit csinálsz, ha nem eszik a baba?

Figyelt kérdés
Kislányom( 8 hónapos) rendszeresen kikészít ebédnél, hogy pár kanál után nem kér többet,mert nem ízlik neki.( gondolom, mert előtte még éhes volt) Ilyenkor adnál mást, amit tudod, hogy megeszik, esetleg tápszert, vagy hagynád? Most annyiban hagytam, elaludt, ahogy szokott. Ilyenkor mi lenne a jó megoldás?

2021. febr. 13. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Probalgasd. Ráér meg egy menüt végigenni. Ha van kedvence legyen otthon bébiétel olyan ízű. Később a sajtos tejfölös tészta a nyerő általában,nálunk a Jolly Joker.
2021. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Én tuti úgy adnám neki, hogy lássa én is eszem, amit neki adok, mert így érdekelni fogja, kíváncsi lesz és bízni fog abban, hogy ha anyu eszi, ő is fogja.
2021. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Egyik gyerekem elé bármit letettem ennyi idősen, megette.

Másik meg kapott helyette tápszert. Őt eleve ennyi idősen még egyszer kínáltam, mert egyáltalán nem volt vevő rá.

2021. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ebéd már jó ideje ki van váltva. De ha épp nem eszi meg, amit kap, akkor hagyjam "ehen" vagy gyorsan vmi mást, csak egyen? És akkor ehhez nem szokik hozzá h úgyis mindog megkapja a kedvencét?
2021. febr. 13. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Tápszert adok neki, ha nem ízlik az ebéd.
2021. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!