Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utálom ha vendégek jönnek...

Utálom ha vendégek jönnek hozzánk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 hónapos a lányom. Egyszerűen nem tudok örülni ha jön hozzánk valaki. Stresszes leszek tőle. Már előtte sokat veszekszünk a férjemmel ha feljön a téma hogy jönnének látogatni a rokonok. Tudom hogy akkor takaríthatok mindenki után folyamatosan.

A főzéssel még nem is lenne baj, de mikor mondom hogy jó akkor összedobok majd valami egyszerű kaját mikor jönnek, benyögi hogy akkor lehetne 2 fogásos menü, meg süssünk is valamit...

Persze mondja hogy segít majd de az olyan is. Egyszerűen ha rábízok valamit pl. mosson fel addig, törölgessen, kb félmunkát végez. Ergo nekem nem nagy segítség.


Legutóbb anyósék voltak itt. Hát após enyhén szólva nem talált bele a wcbe, az étkezőasztal minden evés után tiszta mocsok volt, a fürdőben állt a víz minden este, törölköző a földre dobva, a csap zsírosan, koszosan hagyva. Én meg nem tudom elviselni a koszt kicsit se. Mivel messze élünk a családtól így csak úgy tudnak jönni látogatni hogy itt töltenek több napot.

Mi olyankor kiköltözünk a nappaliba a férjemmel mert abból nyílik a gyerek szobája és egyben van a konyhával. Tápszeres a baba, így este nem kell átgyalogolni legalább a vendégeken.

Napközben viszont elég zavaró mert semmit nem tudok pihenni, ha a baba sokat ébredt este.

Ha sógorék jönnek akkor a férjemmel nyomják a ps4-t, tvt.

Estefele már zavaró hogy 8-9 között vacsorázik a gyerek, utána alszik, szeretnék már nyugit és akkor sógornőm férje akkor akar dumálgatni, sakkozni, sörözgetni akármit.


Na mindegy, a férjem szerint hisztis vagyok és túlreagálom mikor ezek után kijelentem hogy ide jó ideig nem jön senki mert nem akarom. Egyszerűen nincs kapacitásom még arra hogy felnőttek után takarítsak, több fogásos menüt főzzek, kerülgessem őket.


Ti éreztetek már így vagy én kezdek bekattanni?


2021. febr. 14. 13:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
esetleg nem opció, hogy egy ágyat/heverőt raktok a gyerekszobába? te ott tudnál pihenni a picivel, a férjed meg alszik a nappaliban. bár nekem ez se túl szimpatikus amúgy, hogy a hálószobánkat adjam fel, akárhogy is nézzük, az az intim szférátok kellős közepe. nem is szivesen aludnék más hálószobájában
2021. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy 2 hónaposhoz ne vendégeskednek, hanem segítsenek hozzanak kaját takarítcsanak amíg te pihensz, majd ha nagyobb lesz akkor jöjjenek vendégségbe .Ez bunkóság szégyelljék maguk.
2021. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!