Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hos kisbabat mennyi ideig...

9 hos kisbabat mennyi ideig hagyjatok egyedul jatszani?

Figyelt kérdés
Es mivel szeretnek a legjobban jatszani?
2010. aug. 17. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

én addig hagytam amig elvolt magában nem zavartam meg...


ezek a favoritok.

kimosott öblitős palack

félliteres üditős palack benne rizs, üveggolyó, dobókocka, tészta.


kulcstartó, kulcs nem használt mobiltelefon, nem használt távirányitó ezek természetesen letisztitva.


komolyan mondom órákig elvannak vele..

2010. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is hagytam, amíg elvolt, akár órákat is. Az előttem írónál és sokkal kevésbé vagyok kreatív, nálunk üres palackok voltak :(. De amit Carmen írt, azok zseniális játékok. Nálunk még egy-két plüss figura is bejött neki, meg ha láttam, akkor hagytam h. szétcincáljon papírokat.
2010. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem is kell megzavarni őket, ha kellünk úgy is hívnak minket.

Nálunk nagy kedvenc, dvd-tok, pár rossz dvdvel, nemcsak órákig napokig. Nekem olyan is van ami boríték szerűen tárolja, egy lemezes színes dvd formájú, coax kábel(valamiért a babák szeretik a kábeleket, na kapott, imádja rágni, hurcolni, persze ezt nem árt látómezőn belül alkalmazni, nehogy megfojtsa magát a kicsi, ugyanis amivel nem lehetne akasztani az nem is jó)

pillepalack, nálunk egy kevés vízzel töltve jött be, szörpivel színezve, vicces ahogy mozog a víz), plüssök, csörgő, minden amivel zajongani lehet, fakanál, műanyag tároló doboz tollakkal(később megtanulja leszedni a kupakot és rajzolni kezd, szóval olyan helyen alkalmazható amit könnyű pucolni, nálunk a kupakok nem érdekesek, nem veszi a szájába), ruhacsipesz, régi egér, gyereknél jóval nagyobb strandlabda pláne ami átlátszó színes(mondjuk egy idő után nagyon pipák, mert megszökik, célszerű elterelő hadművelet ilyenkor)

2010. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!