Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vinnétek ajándékba egy 2...

Mit vinnétek ajándékba egy 2 hónapos kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Baba nézőbe megyek hamarosan egy barátnőmhöz és szeretnék ajándékot vinni a kisfiúnak. Ruhát nem akarok, mert azt kapott már sokat. Milyen értelmes játékot lehet venni egy ilyen pici babának? Elsősorban gyakorló szülők válasza érdekel.

2021. febr. 26. 15:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Pont ennyi idős lesz a kisfiam, én speciel positörlőnek örülnék főleg. Nem azért, mert rászorulunk, hanem mert gyorsan fogy és mindig szükség lehet rá. Nekünk is minden megvan, talán még nagyobb méretű (68, 74) ruhák, amik jók lehetnek.
2021. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Babageometria esetleg?

Mi ezt kaptunk es nagyon szerette a kislányunk. Azota mar 3 babaltaogba is azt vittem ajandekba es szerettek:)

2021. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Popsitörlő, hidd el, nem tudnak eleget venni
2021. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mikor 3 hónapos volt a fiam, kaptunk ajándékba clamy baby puha epitokockakat. Imádta ragcsalni, és ha nagyobb lett, osszerakni egymásba. Remélem jól írtam a nevét. De tuti kidobja a net.
2021. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ajandekkartya.

Rossmann, DM ilyesmi :) én jobban örültem volna egy ilyennek mint 100 más kacatnak amit a budos életbe nem használok.

2021. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!