Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az adamo hinta nektek bevált...

Az adamo hinta nektek bevált ? Van ak.inek nem és miért? Nem csúszott mindig le a baba, kényelmes a lábának? És használhatja a babám ha csak 1 hónapos?

Figyelt kérdés
Vagy inkább más hintát, vagy vmi mást ajánlotok?

2021. febr. 27. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Újszülött kortól lehet. Nekem kicsit feszengett benne a fiam, nem is szereti annyira. De nem csúszik le, sokaknak bevált. Én kicsit bánom..drága. Esetleg próbálj bérelni egy hónapig ( ha jól tudom lehet). Vagy ha ismerősödnek van,kölcsönkérni. Ha jó,bevált,akkor vedd meg.
2021. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyelőre a babahordozot akasztottam fel és azt használjuk hintanak. De annyira nincs el benne csak amikor mellette vagyok.. Gondoltam az adamot kipróbálnám mert sok jót hallottam róla , és mondhatni nehéz az elalvás . Ebben a babahordozó bán nem tud kényelmesen aludni.. és ha kiveszem sír.

Hasfájós nagyon keveset alszik, és én is..ezért érdekel..

2021. febr. 27. 10:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém imádta egész újszülött kortól. Most 15 hónapos, még mindig napi szinten kéri hogy hintázzunk. A játszótéren nem is érdekli pedig a hinta, csak itthon.
2021. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
73%

Én nagyon sokat használtam a kisfiamnál 4 hónapos kortól. Szerette, elég sokáig csak abban lehetett elaltatni. Viszont újszülött kortól nem ajánlanám. Akkor még szerintem összecsúszik benne a gyerek, nem teljesen fekszik vízszintesen.

Másik nagy probléma, amit mindenképp meg szeretnék osztani, hogy rendkívül balesetveszélyes. Aktív használat miatt nálunk 2x is leszakadt gyerekestől (szerencsére nem lett belőle nagy baj csak éjszakai kórházi megfigyelés). Emiatt a második gyereknél már egyáltalán nem merjük használni.

A hivatalos leírás szerint fél évente cserélni kell a rugót, én használtan vettem leírás nélkül ezért az első leszakadás előtt ezt nem tudtuk és eltört a rugó.

A második leszakadásnál már új rugó volt, biztonsági dróttal. Sajnos a folyamatos mozgást nem bírta a kampó és kiszakadt a plafonból (beton födém).

Tisztában vagyok vele, hogy mindkettő az én hibám volt, pont ezért is írom le, hogy aki bármilyen hintát használ, ráadásul gyakran, ezekre nagyon figyeljen. Alapvetően, bármennyire is megkönnyíti az altatást, én egyáltalán nem ajánlom a használatát. Pláne nem újszülött korban. Nálunk az esések 9 hónapos és 1 éves korban történtek, akkor már sokkal strapabíróbbak a gyerekek.

2021. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bevált. Bár ezt ilyen nagyon idézőjelben mondom. 1-4 hónapos kora között használtuk csak. Jókat aludt benne. De később én mar nem találtam biztonságosnak. Ki tudnak belőle fordulni. Persze ott vagy meg minden. De lehet az en fiam túl izgága.
2021. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mind a két gyereknél nagyon bevált.

A lányunk nagyon hasfájós volt, vele megváltás volt az Adamo. 2 éves koráig használtuk, soha nem fordult ki belőle, pedig elég izgága volt.

A kicsi most 5 hónapos, vele is használjuk pár hetes kora óta. Nagyon szereti ő is, jókat alszik benne.

2021. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk első gyereknél bevált, 15 hónapos koráig napi szinten (összeadva) több órát volt benne, 3 éves koráig használta.

A lábnál lévő kötélzetet magasabbra kell állítani, amíg önállóan nem tud ülni és akkor nem ösztönzi idő előtti felülésre. Kicsúszni pedig nem tud. Persze szülői felügyelet alap, mert nem tudod bekötni.

Második gyerekünk annyira nem volt oda érte, ritkán kérte később is, inkább a nagy csepphintáját használta.

2021. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiamnál is nagyon bevált. Kb. 2 hónapos volt, amikor kapta és 14 hónapos koráig használtuk. Ekkor költöztünk és az új házban már nem raktuk fel.. de ettől függetlenül szerintem még sokáig lehetett volna.


Délelőtt és délután is jókat aludt benne, ha fájt a pocakja ott nyugodott meg. Nem csúszik le benne a baba. Én nem ültem ott mellette végig, volt, hogy pl. elmosogattam, de azért pillants oda és legyél a közelben.

2021. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!