Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babának a gyógyszert...

1 hónapos babának a gyógyszertári fürdetőn kivül mást is használhatok fürdetésre? Vagy csak azt szabad?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretem ezt a mosdókenőcsöt,ilyen korban lehet már használni esetleg Gabit,Neogronormont,Níveát,Babét???
2010. júl. 26. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze, ha nem szereted ezt, akkor nyugodtan próbálj ki mást! Olyat, ami kifejezetten babáknak való.

Biztos leírják majd, hogy ki melyiket miért szereti, meg miért nem, miért tartja veszélyesnek, de nyugodtan kísérletezz és találd meg, amelyik nálatok beválik!

2010. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem neked kell szeretni, hanem az a fontos hogy a pici bőrének jó legyen... :o)))

Szerintem még egy kicsit bírd ki, úgy 1-2hónapot.

Babé termékek jók, de egy kicsit drágák. Mondjuk ez is csak félig igaz, mert egyszer kell csak megvenni, és sokáig elég.

Gabi nálunk nem jött be, kipattogott a bőre mindenhol, a többiről nem tudok nyilatkozni. 4-5hónapos volt mikor a DM ben kapható babylove fürdetőt kezdtük el használni, és azóta is azt vesszük. 17hónapos a lányunk.

2010. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen.Én sem szerettem a mosdókenőcsöt.

A sokak által nem bevállt Johnsonst használjuk.De kinek ez,kinek az válik be.

2010. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sosem használtam a fürdetőkenőcsöt. Gabival kezdtünk, utána Neogranormonos,jelenleg DM-es. Gyönyörű a bőre, sosem volt ez miatt gondunk. 17 hónapos már
2010. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sosem használtam a mosdatókenőcsöt, mert lehetetlen volt feloldani, stb., az első fürdetéskor bénáztam vele, aztán szépen elővettem a készenlétben álló Gabit, és azt használtam. Aztán szépen kipróbáltuk az összes többit is. A lányom már 16 hónapos, a bőre csodaszép így is. Ki kell próbálni, ha a babának nem érzékeny a bőre, akkor nyugodtan használhatod ezeket a boltiakat, ha érzékeny, akkor meg marad a gyógyszertári, vagy a speciális készítmények. Ezt nem lehet tudni, babája válogatja. Viszont a mosdatókenőcs nem megy kárba, hidratáló krémként hasnálhatod mindenféle száraz bőrfelületre, akár magadnak, akár a babának, krémként jobb, mint minden más.
2010. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is a másoknak nem bevállt sárga (újszülöttkortól való) johnsons vált be.
2010. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi is 1 hónaposan kezdtük el használni a BABÉt, azóta is az megy, lassan 20 hónapos. A legjobb fürdető :)

A patikai undorító szerintem.

2010. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a védőnő nagyon nem ajáűnlott mást. Én sem szerettem, mert mindig úszott a vizen, vagy ráragadt a babára. Aztán belenyomtam egy kicsit egy kis üvegbe, forró vízzel felengedtem, jól összeráztam és azt öntöttem a vizébe. Azóta így csináljuk. Az orvos szerint is ez a legjobb a babának.

A márkás termékek tele vannak káros anyagokkal. Én féltem tőle, de ez nem ítélet! Mindenki úgy csinálja, ahogy ő jónak érzi.

2010. júl. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Johnson's úgy kicsapta a babáim bőrét, hogy csak na...., a Gabi szagától meg rosszul vagyok, nem tudom, miért.


Én csak gyógyszertárival fürdetek, úgy ahogy az előző írta, kis vízzel higítom, és nyomós szappantartóba teszem, úgy könnyen adagolható egy kézzel.Utána (szintén gyógyszertári) testápolóval kenem a bőrüket.

És nekem az ára sem utolsó szempont....

2010. júl. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekem is a feloldhatatlansága a fő gondom!Meg az ,hogy nagyon száraz a babám bőre!És hiába kenem be utána krémmel,fürcsi előtt meg mindig olajozunk is:(((De csak száraz!Most vettem Seba Med fürdetőt,kipróbálom és ha valamit észlelek akkor visszatérünk ehhez a mosdókenőcshöz!:(((

2010. júl. 27. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!