Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos a kisfiam. Sajnos...

Pinky1981 kérdése:

1 hónapos a kisfiam. Sajnos hasgörcsei vannak és székrekedése. Tápszeres. A 2. H. A-s tápját eszi. Kamillateát hogyan kell elkészíteni? Mi használhatna még?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
infacol jó a hasra, édesköménytea...
2009. márc. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, holnap lesz 1 hós a kisfiam. Eddig Infacol-t adtunk neki, mától meg angol vízet (azt 1 hós kortól lehet). Mi is tápszeresek vagyunk, Milumil Ha1-es. Nektek milyen fajta pontosan?

Kamillateából főzz egy gyengét, ne hagyd benne sokáig a filtert, avval itasd meg, meg is nyugtatja. Vagy keverheted a tápszerhez is, de ne minden alkalommal, vagy fele-fele arányban.

2009. márc. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk az Infacol csepp vált be.( A hugomnak az Espumisan.)Minden étkezés előtt adtam a lánykámnak. Próbáld meg napjában többször masszírozni a pociját.Ha nem tud kakálni, nagyon hasznos tud lenni a szélcső, kíméletesebb, mint a lázmérő!

Kamillateát pedig nagyon halványat főzzél , pár szem kamillavirágot kell csak a vízbe tenni.

Én még most is szoktam egy héten 1x adni a lányomnak. Nincs is baj a székletével:)

Remélem valamelyik módszer használ a babádnak.

Boldog babázást:)

2009. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok! nekem az segített, hogy a tápszer vizéből 30 ml-t mecsek teával, vagy lágy kamillával helyettesítettem. így lazította a székletet, de nem hajtotta meg a kicsit.

próbáljátok ki, hátha beválik nektek is!

2009. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
gyogyszertárban lehet kapni babamasszázskrémet, evés után fél orával kell vele megmasszirozni a pociját. anno vettem neki de hál istennek nem kellett használni. piros pici dobozban van, 700 ft körül van. müllerben lehet gyógynövényes babafiltert kapni, 2 hetes kortol ihatják a babák. én de és du adtam neki 1-1 dl-t lehet azért nem volt problémánk. többször büfiztesd meg evés közben, próbáld meg többet hasra tenni, vagy maggal töltött párnát tegyél a pocijára. remélem valamelyik segit.
2009. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk a Normaflore vált be, huzamosabb ideig is adható, minden nap 1 ampulla.
2009. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Először Aptamil Pre H. A. használtunk most meg a Nestlé Start H. A. bifidusszal, de ettől még jobban fáj a hasa, szenved nagyon.
2009. márc. 4. 09:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam nem viseli a hasra fektetést, sőt 1 hónaposan átfordul. Nekünk a mecsek baby segített, de vigyázz a mennyiséggel, én is 30ml-t raktam a tápszerbe és egész éjjel nyöszörgött tőle, így most csak alkalom adtán adom neki.
2009. márc. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia, nálunk a harmadik HA-s tápszer vált be (milupa milumil) előtte volt mildibé, meg beba, de a milupának a legkevesebb a vastartalma. 1 hónaposan angolvizet adtunk neki minden kaja előtt, hát nálunk csodát tett! Nyugodtabb is lett tőle a baba, meg jobban aludt. Most három hósak vagyunk de már nem kell neki, beállt a kaki is. Kitartás!
2009. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!