Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas babaja sem tud mashol...

Mas babaja sem tud mashol szopizni csak otthon?

Figyelt kérdés
Tudom most covid van, es annyira nem erdekes ez a kerdes de engem erdekelne hogy mas babaja is ilyen kenyelmes? Az en fel eves babamat csak ugy lehet szoptatni hogy itthon befekszunk az agyba felhomalyban kitamasztom szundikendot kap es szopi utan be is alszik. Tudom ez igy marha kenyelmes neki (nekem is nyilvan) de igy elgondolkodtato megis. Szuletesekor is igy volt az elso 2 honapban probaltam olben de egyszeruen kiakadt itthon is. Nem hajlando egy cseppet se elfogadni mashogy csak ha mellettem fekszik es lehetoleg itthon. 1-2x probaltam szuleimnel ugyanigy fekve egy csendes szobaban de kozbe panikszeruen nezte a falakat meg az ismeretlen butorokat kozben latszott hogy utalja hogy nem a megszokott helyen vagyunk. Lattam mar regen hogy van aki barhol elokapja es megtudja etetni a gyermeket en el se tudnam kepzelni ezt :( igazabol ha megyunk valahova lefejtet viszek par oraig kihuzza vele magatol nem is keri csak neha kinalom de erdekes modon mielott iszogatja fintorog pedig nyilvan a sajat tejem. Csak az en babam ilyen rugalmatlan?
2021. márc. 7. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Az enyém bármikor, bárhol tudott szopizni. Vendégségben külön szobában, autóban, pláza baba-mama szobájában, parkban, egyszer még étteremben, elbújva, szoptatós felső alatt is.
2021. márc. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Saját babáddal kéne foglalkozni, nem masikéval. Az, hogy nálunk az esküvőn is volt, akinek szopizott a babája, neked sokat nem jelent.


Védőnő ilyenkor mit mond?

Én egy gyerek után nem fogok tanácsot adni, mert nincs tapasztalatom.

2021. márc. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem egy fél éves babának egyre kisebb jelentősége lesz ennek, hiszen egyre inkább tér át normál táplálkozásra.

De igen,nem minden gyerek egyforma. Mondjuk később ennek jönnek a nehezített változatai, hogy bezzeg mások gyereke csöndben eljátszik míg megfőzzük az ebédet... (Üdv: egy no egy nadrágba kapaszkodó üvöltő ketevessel)

2021. márc. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%

Lehet azért kapaszkodik a nadragodba, mert a telodat nyomkodod most is, de főzni persze nem tudsz haha


Az enyém se nagyon tudott idegen helyen mert inkább nézelődött, a hangok is elterelték a figyelmét.

2021. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Huha ma mindenki bal labbal kelt?


1: koszi, ezek szerint nem minden baba rugalmatlan :)


2: a sajat babammal foglalkozom ez a kerdes szimplan megfogalmazodott bennem nekem is elso baba az o igenyeire figyelek.


3: igen szepen kostolgat mar mindent :) kitartast a 2 evesedhez igyal egy citromteat :) egyelore a kis fel evesem eljatszik magaban de hat ki tudja holnap mi lesz!


4: szep ido van kint menj es setalj egyet hogy jobb legyen a hangulatod. A valaszod masik felet koszonom.

2021. márc. 7. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Miért kelt volna bárki bal lábbal.

Más babához hasonlítani a sajátomat számomra egészségtelen dolog, ahogy saját magam jelenét mások jelenéhez hasonlítani is.


Nem volt tapasztalatom még sosem olyan babával, ami nem tudott máshol enni, csak egy helyen, de ha ilyen lenne, biztos, hogy első körben a védőnőt kérdezném meg, és nem a gyakoris trollokat.

2021. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom a bárhol bármikor típus volt, a fiam viszont máshol nagyon nehezen szopizott, leginkább csak otthon akart. Hát, mit mondjak, mivel ő volt a második gyerek, és nem tudtam vele állandóan otthon ülni, ezzel a szokásával eléggé megnehezítette az életet :D a karikás kendő úgy-ahogy bejött, abban könnyebben megnyugodott és kikapcsolt annyira, hogy tudjon szopizni.
2021. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7: sajnos az en lanyom a hordozast se szereti 🤣 pedig rugalmast is vettem es csatosat is de egyszeruen nem birja hogy hozzam van szoritva. Csak babakocsiban szeret fekudni egyelore a mozesben 🤷‍♀️ Erdekes mert nem egy siros tipus neha nyekereg de elvan magaban de az elozoek alapjan ritka rugalmatlan lesz szerintem.
2021. márc. 7. 14:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Hú, pedig a felkötős hordozó nagyon praktikus. Van 2 szabad kezem!
2021. márc. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!