Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri venni pelenkatároló...

Megéri venni pelenkatároló szemetest? Ha igen milyen fajtát? Mennyi ideig elég bele az utántöltőzsák?

Figyelt kérdés
2021. márc. 9. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem jött be, talán angelcare volt, a zacskó nagyon drága bele, végül mindig levittem inkább a kukába.
2021. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem kevés dolog van a világon ami ettől feleslegesebb
2021. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Én csak egy sima fedeles műanyag vödröt vettem, ez is pelenka tároló, csak nem kell hozzá való, méregdrága zacskó. Bármilyen más kukazsák jó bele. És jóval olcsóbb, mint például az Angelcare. Annyi pénzt sajnáltam rá.
2021. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Én egy sima kis kukát raktam be erre a célra.

Szerintem a konkrét pelenka tároló kuka nem éri meg. Nem hiszem hogy többet tud, mint egy sima kuka. Az ember úgyis sűrűn kiüríti, nincs ideje bebüdösödni.

2021. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is felesleges. Úgyis megtelik a sima kuka pelussal annyira,hogy minden nap kividd
2021. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

És a sima kuka nem engedi ki nagyon a szagot?

A sűrű kiürítés mit jelent nálatok?:) Félnaponta, naponta?

Bocsánat az értetlenkedésért, csak ő lesz az első babám, így nincs ezen a téren semmiféle tapasztalatom.

2021. márc. 9. 14:39
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Én is a simába teszem amibe minden mást és nem büdi ha teteje van. És minden este kiürítem
2021. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Ha van teteje nem büdös. Én max két napig tárolom, utána ürítem.
2021. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
Sima pedálos kiskuka van erre a célra. Nem büdös egyáltalán, max addig amíg beledobom és nyitva van a fedele. Mi kb 2 naponta ürítjük.
2021. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Angelcare a miénk. Mi mondjuk nem vettünk hozzá sűrűn belevaló zsákot. Csak azért vettem hogy meglegyen a műanyag teteje ahhoz vettem 120l-es megkötős zsákot és azt raktam rá úgy mintha a rendes lenne benne. Változó mennyit bírt ki amíg kisebb volt 2-3 max 4 nap később már lehet 2 hetet is simán kibírta volna de én kivittem inkább. Nekünk a konyhában nagy szemetes van így napokon át éreztük volna.

Imádtam. Most várom a 2.at még megvannak a műanyagok a régiből így csak 120l-es szemetes zsákot kell majd vennem.

2021. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!