Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri venni pelenkatároló...

Megéri venni pelenkatároló szemetest? Ha igen milyen fajtát? Mennyi ideig elég bele az utántöltőzsák?

Figyelt kérdés
2021. márc. 9. 14:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Mi nagyon szeretjük, a Tomme Tippee-ből az olcsóbbik fajta van mind a kéz gyerekszobában. Mi is sima kukazsákot teszünk a műanyagra, így kifejezetten olcsó.
2021. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%

6-ra:

Mi egy sima vödörben gyűjtöttük.

Azazhogy nem gyűjtöttük, hanem mihamarabb kiürítettük. A kakis pelust gyakorlatilag azonnal, ha rendbe raktuk a gyereket. A pisis pelenkánál mondjuk az esti és éjjeli cserék után reggel.

Ha első babád lesz, legyél résen, mert minden szir-szarra rá akarnak majd beszélni a reklámok, netán az okoskodó ismerősök is, ami teljesen fölösleges, vagy adott esetben akár káros is (pl. bébikomp).

2021. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

De szuperek vagytok :) Nagyon köszönöm mindenkinek, aki megosztotta a tapasztalatát! Nagyon hasznos volt számomra mindenki válasza.

Akkor megpróbálkozom a sima kiskukával, maximum ha nem jönne be csak akkor szerzek be ilyen speckó peluskukát, bár szerintem nem lesz rá szükség az olvasottak alapján...:)

2021. márc. 9. 15:05
 14/17 anonim ***** válasza:
28%
Felesleges. Elég egy sima kuka, és nem budos ha lezarod. Ami egy plusz praktika : lehet kapni a WC-be nyomós illatosítot (talán DUCK) na ha abból nyomsz egy kicsit a kuka tetejére tuti nem lesz bűz
2021. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem felesleges... A sima kuka naponta 1-2 alkalommal biztos megtelik nálunk, aki épp megy ki, leviszi, konyhaszekrényben van a kuka, így nem érezni szagokat.
2021. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%

Tomme Tip. van nekünk is. A hozzá való zsákkal, amit meg kell tekerni, úgy zár le, valóban nem ereszt szagot. Tulajdonképpen kis hurkákba zárja be a pelust.

Viszont baromi drága bele a zsák, igy én is próbáltam hagyományos, vastag kukászsákot tenni bele. Van egy kis szaga igy, de nem vészes. Vékony kukazsákot felejtsétek el, semmit se ér.

Szóval ha nem akarsz költeni, elég a vastag kukászsák fedeles kukával.

2021. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is Tommee Tippee van, de csak a kakis pelust teszem bele, így kitart elég sokáig. A pisist a sima kukába dobom a háztartási szemét közé.
2021. márc. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!