Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytad felügyelet...

Mikor hagytad felügyelet nélkül az újszülött babádat?

Figyelt kérdés
Például mikor mentél el zuhanyozni amikor nem volt otthon senki és egyedül maradt a pici? Vagy külön szobában minor hagytad előazör?
2021. márc. 9. 18:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hazaértünk a kórházból.
2021. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Derjaderja ***** válasza:
100%

Hát nekem az első gyereknél a hazaérkezésünk utan 2, a másik gyereknél a 4. nap ment 24 óraba/éjszakákba dolgozni az uram.

De a 2.babát covid járvany alatt szültem, ott nem volt látogatás és nem segítettek a csecsemősök, így az első zuhanyzásomat kb fél naposan kellett "átvészelnie".

2021. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Első naptól külön alszik a kiságyába, a mellettünk lévő szobába. Légzésfigyelő és kamerás bébiőr van. Az elején vittem magammal azt amin mutatja a babát (nem tudom mi a neve). Most 4 hónapos, végig alussza az éjjszát szóval este evés után elaltatom és tudok menni zuhanyozni.
2021. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

Az ugye csak vicc h viszitek zuhanyozni stb....


Ne már!!!


Az első itthon töltött naptól.

(a kórházban volt több szobatárs is, így mindig volt ott valaki)

De egy alvó újszülöttet nem veszek ki az ágyból és cipelem magammal sz@rni, meg zuhanyozni.

2021. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Derjaderja ***** válasza:
92%
Sőt én kertészkedni is csak akkor tudtam a lányomnál ha aludt, mert nem aludt el akkor még babakocsiban, szóval nekem fent aludt az ágyban, én meg kint dolgoztam, negyed óránkènt bejöttem megnézni kb 3 hónapos korától. Többi hàzimunka dettó. Különben nem haladtam volna semmit, a hosszú nappali alváson kívül állandó foglkoztatást igényelt elég sokáig. A kicsi mellől is rögtön szöktem valamivel haladni, ha sikerült valahol elaltatni. Nincs amúgy se légzésfigyelőnk se bébiőrünk, ha nagyon kell (pl kimegyek a kertbe zárt ablakok mellett), egy régi walkietalkiet szoktam használni, de szinte sosem riaszt, mert szoktam tudni, melyikük meddig alszik.
2021. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Derjaderja ***** válasza:
100%
Ui. Persze olyan kortól, amikortól már lemaszni, kimászni tud, nem lehet messzire menni mellőlük.
2021. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Most ez komoly????

Nem felügyelet nélkul hagytam. A kiságyban légzésfigyelővel. Vagy ott kéne ülni mellette akkor is ha alszik?

2021. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor aludt az ágyában, akkor nem álltam fölötte. Amikor ébren volt abba a helyiségbe vittem ahol én voltam. Mivel 99%-ban a földön volt a jatszoszonyegen így pl wc-zni simán elmentem. Nyilván a kanapén nem hagytam volna. Amikor már tudott kuszni, mászni meg jött utánam magától mindig.
2021. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
18 zuhanyzasra nem válaszoltam. Mondjuk en azt este szoktam. Akkor meg már alszik. De amúgy simán le tudsz zuhanyozni. Kiságy, jaroka. Erre találtak ki, hogy biztonságban legyen benne a gyerek. Nyilván nem akkor kell kényeztető 2 órás fürdőt venni, mikor egyedül vagy otthon a gyerekkel, de na 😂
2021. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
83%

Az én kislányom is az első naptól kezdve,külön szobában alszik a kiságyába, a szembe lévő szobába. Légzésfigyelőnk volt,Baby Control és TrueLife kamerás bébiőrünk! Soha nem vittem be magammal zuhanyozni,nem vittem magammal wcre sem...ha felkelt,beleraktam a kiságyba,és mentem elvégezni a nagy dolgomat

Akkor zuhanyoztam,amikor aludt...

Most 15 hónapos lesz,most sem viszem magammal😁😄csak az van hogy most ő követ engem mindenhova

Zuhanyzáskor bejön,játszik az üres öblitő dobozokkal,de ha wczek,akkor szépen a szobában elvan magában,és türelmesen megvárja mig wczek

Még életemben nem hallottam ilyet,hogy ott kell állni a baba mellett ha alszik

Mellette rengeteg dolgot el tud az ember intézni

Mig kicsi volt,mindenre volt időm

Mára egy egyszerű kaja elkészítése 2 órámba telik,mindenbe bevonom

2021. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!