Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytad felügyelet...

Mikor hagytad felügyelet nélkül az újszülött babádat?

Figyelt kérdés
Például mikor mentél el zuhanyozni amikor nem volt otthon senki és egyedül maradt a pici? Vagy külön szobában minor hagytad előazör?
2021. márc. 9. 18:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Már a kórházban elmentem zuhanyozni, amíg abban a műanyag dobozban aludt, pár órás korában. Egy szobatársam volt csak, ő is később érkezett, szóval addig egyedül volt. Amíg alszik, addig bármit lehet mellette csinálni, már amennyiben biztonságos helyen van. Az első időkben, amíg még nem tudott átfordulni se meg semmit csinálni, ami helyváltoztatásra alkalmas lett volna, addig babafészekben aludt mellettem a kanapén napközben, és volt, hogy egy gyors pisilésre akkor is kiszaladtam, nem mozgattam akkor. De amióta itthon vagyunk, azóta mindig megvárom, hogy a férjem hazaérjen, és ő vigyáz addig rá, amíg zuhanyzom. Mondjuk most már elaltatom éjszakára és csak az után megyek fürödni vagy valami, aztán a férjem majd intézkedik, amikor felébred (most már 7 hónapos, a kiságyában alszik egy ideje, kivéve, amikor nem xD ).
2021. márc. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!