Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg extrém nagy a babánk?

Tényleg extrém nagy a babánk?

Figyelt kérdés
3750 gr és 54 cm volt, mikor megszületett. Most 3,5 hós kb. 6700 gr és 67 cm. A 68 as ruhák is éppenhogy jók, ez van. Amúgy husika, de szerintem nem "kövér", mert a hossza sem kicsi. A doki szerint fél éves paraméterei vannak és javasolt pár tornagyakorlatot, mert minél nagyobb egy baba, annál több melójába fog kerülni a nagymozgás(fordulás, kúszás, mászás). Szerencsére a fiam olyan ügyes, hogy a héten egyedül átfordult hátról hasra, s visza is sikerült neki, azóta is folyton csinálja,így én nem aggódom. Erős srác. Mindenkitől a családból is azt hallom, hogy úristen mekkora ez a gyerek, szinte végigéri a babakocsit. Ami azért vicces, mert én törpe vagyok a 157 cm magasságommal és 54 kilómmal :) De apuci nagydarab... Szerintetek?
2021. márc. 13. 02:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
60%
A fiam 3380 g és 57 cm volt. 3 hónaposan 6900 g, 4 hónaposan 8900 g volt,5 hónaposan 9500 g volt. Most töltötte a 6 hónapot.
2021. márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!