Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden párkapcsolatban ennyire...

Minden párkapcsolatban ennyire egyértelmű hány gyerek legyen?

Figyelt kérdés
Nálunk nem az. És nem igazán tudjuk kinek a vágyát teljesítsük.
2021. márc. 13. 14:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindig a kevesebb győz. Ismerek olyan ikreseket, ahol az nyert, aki akarta a +1főt😂
2021. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

1 gyerekünk. Én nem szeretnék többet, ő még legalább 1et.


Kicsit igazságtalan a dolog, mert én mindig azt mondtam, hogy legyen kettő. És anyagilag, életkorilag simán beleférne még egy. De én szeretem ezt az egyet "elkényeztetni". Igazi kis királylány. Jó, ha van testvéred, de nem akarom újrakezdeni 😞 viszont a páromon látom, hogy csalódott. És az is borzalmas, ha úgy éli le az életét, hogy szeretett volna még egyet, és miattam nem lehet neki. Pedig szuper apa és férj, csodálom!

2021. márc. 13. 21:35
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Most születik a második.


Mi több tervezett gyerekkel indultunk neki, de szerintem nem lesz több. 3 szobás lakásban élünk, amiben így még pont elférünk. Ráadásul komolyan szeretnénk taníttatni őket, ami sok pénz. A nagyszülők messze vannak, így a minden napi logisztikázást sem feltétlenül tudnánk megugorni.

2021. márc. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!